Oodatakse kandidaate turismiedendaja konkursile

põhja-eesti tunnustus

Viit maakonda ühendav sihtasutus Põhja-Eesti Turism kuulutas välja konkursi, et tunnustada avalikult Põhja-Eesti regioonis edukalt tegutsevaid turismiettevõtteid ja atraktiivseid projekte ning teadvustada regiooni elanikele turismivaldkonna olulisust.

Sihtasutuse juhatuse liige Karmen Paju ütles, et Põhja-Eesti parimate turismiasjaliste konkursile saavad kandidaate esitada eraisikud, ettevõtted, riigiasutused, organisatsioonid, kohalikud omavalitsused.

„Tunnustamine on suurepärane võimalus väärtustada oma piirkonna turismiettevõtjate tegevust, märgata head tööd ning sellele reageerida. Tunnustamine on üks suurimaid müsteeriume ettevõtluses, sest öeldakse, et kaks kolmandikku töötajatest ei saa aasta jooksul kordagi tunnustust. Praegu on hea võimalus pühendunud tegijaid märgata ning sellest ka teistele teada anda,” rääkis Paju.

Aega on kandidaatide esitamiseks 5. oktoobrini, regiooni parimaid tunnustatakse 8. novembril Laulasmaal, Arvo Pärdi Keskuses toimuval Põhja-Eesti XIII turismikonverentsil „Tulevikunoodid!“

Konkursile „Põhja-Eesti parimad turismiedendajad“ saab kandidaate esitada kolmes kategoorias. Aasta väikeettevõtja auhinnaga tunnustatakse ettevõtet, kus töötab alla 50 inimese. Aasta suurettevõtja tiitliga tõstetakse esile ettevõtet, kus on töötajaid üle 50. Konkursil on võimalik osaleda Eesti äriregistris registreeritud ning Põhja-Eesti regioonis tegutseval äriühingul. Kandidaadil ei tohi maksuameti kodulehe andmetel olla konkursi ajal maksuvõlgu.

Atraktiivseima turismiobjekti auhinnaga tunnustatakse ideed, objekti (majutust, toitlustust, muuseumi, looduslikku vaatamisväärsust vms), üritust, võistlust, paketti, marsruuti vms, mis viimase aasta jooksul nähtavalt esile tõusis, arenes.

Statuut, kandidaadi esitamise ankeet ja täiendav info on leitav SA Põhja-Eesti Turism kodulehel www.northestonia.ee/konkurss/.

Kuulutaja

Tunnusplaadid jagatakse kolmes kategoorias.

Foto: northestonia.ee