Rakvere firma hakkas desinfitseerimisteenust pakkuma

Desoservise nime alla alustas äsja tööd desinfektsiooni teenuste pakkuja – puhastatakse nii äripindasid, koolide-lasteaedade ja toitlustusasutuste ruume kui ka kodusid ning sõidukeid.

Ettevõtmise taga seisab Vilde Autorendi juht Andre Pronin, keda ajendas uue tegevusega alustama mõstagi valitsev situatsioon ning vajadus enda rendiautosid desinfitseerida. „Tänases olukorras on selline teenus väga nõutud ning vajalik,“ sõnas Pronin. „Asume küll Rakveres, aga lisaks Virumaale pakume teenust üle Eesti,“ lisas ta.

„Desoservis pakub põhjalikku desinfitseerimisteenust kõikidele ruumidele, nii eraisikutele kui ettevõtetele, riigiasutustele ja teistele organisatsioonidele,“ tutvustas Pronin.

Ettevõtja sõnul kasutatakse etanooli ja isopropanooli segu, mille üldalkoholi sisaldus on 80 protsenti. Kasutatav kemikaal desinfitseerib, desodoreerib ning puhastab pinnad ja ei kujutaks pärast teenuse osutamist ohtu inimeste tervisele, kuid on piisavalt efektiivne, et hävitada kõikvõimalikud mikroobid, viirused, allergeenid ja bakterid.

„Ruumide desinfitseerimisel piserdame ainega kõik pinnad: uksed, aknad, mööbel, elektroonikaseadmed jne,“ märkis Pronin.

Tööde ajakulu on tema sõnul raske välja tuua, sest iga objekt on erinev. Puhastuse hind kujuneb ruumides ruutmeetripõhiselt, sõidukite puhul aga kokkuleppel „Seega oleks alati hea teha hinnapäring meie kodulehel, et saaksime pakkumise saata,“ soovitas Pronin. Nende kodulehe aadress on www.desoservis.ee.

Liisi Kanna

Foto: erakogu