Rakvere politseijaoskonda hakkab juhtima Katrin Satsi

Veebruari kuu jooksul asub Rakvere politseijaoskonna juhi kohale vanemkomissar Katrin Satsi, kes on hetkel Kagu politseijaoskonna piirkonnavanem.

Rakvere politseijaoskonna juhi leidmiseks esitasid vajalikud kandideerimisdokumendid seitse kandidaati. Ida prefekt Tarvo Kruup ütles, et Katrini kandidatuur oli läbi konkursi kõige tugevam. „Arvestatav kogemus, väga tugev esse ning muljetavaldav vestlus näitasid tema motivatsiooni ja tahet Rakvere jaoskonda juhtida,“ lisas prefekt.

„Mul on väga hea meel, et sellise kogemuste pagasiga inimene liitub meie prefektuuriga. Lääne-Virumaal on kohalikul politseil alati oluline roll olnud. Usun, et Katrini aastatepikkune kokkupuude piirkonnatööga aitab hoida meeskonna motivatsiooni, et kogukond tunneks end veelgi turvalisemalt,“ ütles Kruup.

Katrin Satsi on Põlva maakonnas erinevates politsei tööliinides töötanud juba 18 aastat ning otsib nüüd väljaspool maakonda uusi väljakutseid. „Kui nägin võimalust kandideerida Rakvere politseijaoskonna juhi kohale, siis otsustasin ennast proovile panna ja seda teha. Mul on väga hea meel, et osutusin valituks, sest ma olen valmis koos kolleegidega täitma kogukonna ootusi,“ ütles Satsi.

Katrin Satsi alustas õpinguid politseikoolis 2001. aastal, misjärel on tänaseni töötanud Lõuna prefektuuris Põlva maakonnas. Katrin valiti 2018. aastal Politsei- ja Piirivalveameti aasta liidriks.

Kuulutaja

Katrin Satsi. Foto: PPA