Vilde Autorent laieneb

Üle viie aasta Lääne-Virumaal, täpsemalt Rakveres tegutsenud Vilde Autorent hakkas nüüd teenust pakkuma teisteski piirkondades – Järva, Viljandi, Tartu ja Jõgeva maakonnas.

Liisi Kanna

„Aastate jooksul on meile tulnud ka mujalt kliente. Kuna nendel suundadel on endal sagedamini sõitmist, siis saab ka rendiautosid edasi-tagasi liigutada,“ selgitas Vilde Autorendi juhataja Andre Pronin. „Päris igale poole võib-olla ei pane autosid kohapeale, aga saame vastavalt klientide vajadustele neid liigutada. Kui hästi vastu võetakse, siis ei oleks probleemiks ka sõidukeid kohapeal hoida,“ jätkas ta.

Vilde Autorent on ka kindlustusfirmade partner, pakkudes asendusautosid, mida samuti kõrvalmaakondadest küsimas käiakse. Just kindlustusjuhtumid on Pronini sõnul need, mille puhul kipub auto pikemalt kliendi käes olema. „Hinnapäringud, kalkulatsioonid, varuosade tellimine, remont – see kõik võtab aega,“ selgitas ettevõtja. Samas nentis ta, et on ka tavakliente, kes auto mitmeks kuuks rendivad.

Lisaks on Vilde Autorendi masinapargis üheksakohalised bussid, mis Pronini sõnul samuti väga populaarseks osutunud. „Seltskonnal on ühe bussiga lõbusam reisida kui kahe sõiduautoga. Pikemaid reise on bussiga kindlasti ka lihtsam teha,“ lausus juhataja, lisades, et neidki tullakse kaugematest kohtadest rentima.

Autorendifirma tugevusena nimetab selle juht ka kvaliteetseid sõidukeid. „Minu suunaks on olnud hoida uusi autosid, mis on tehniliselt korras ja väikese läbisõiduga. Kuna klient tihtipeale hindab uuemat-paremat masinat, siis olen üritanud seda joont hoida,“ selgitas Pronin.

Sel kevadel ongi ettevõttel plaanis taas masinaparki uuendada. „Praegu käivad läbirääkimised erinevate automüüjatega, eks siis ole näha, kellega käed lööme ja mis autod kevadel tulevad,“ märkis Pronin.

Lõpetuseks tasub mainida, et seoses laienemisega pani Vilde Autorent käima ka Facebooki loosimängu, mille raames saavad kolm õnnelikku kolmeks päevaks tasuta sõiduauto kasutamise võimaluse.

Ettevõtte juhataja Andre Pronin rendiautot tutvustamas. Foto: Liisi Kanna