Vinni vallas avab ukse 19 kodust söögikohta

2020. aasta kohvikute päev . Foto: Vinni vallavalitsus

19. augustil toimuval Vinni valla kodukohvikute päeval avatavad 19 kodukohvikut ei paku mitte ainult süüa, vaid ka põnevaid tegevusi mullipallidest tatravannini.

Vinni valla kohvikute päev peab sellel aastal oma minijuubelit. 19 koduseid hõrgutisi pakkuva kohviku pidaja hulgas on neid, kes juba viiendat korda kaasa löövad, aga ka päris algajaid. Tegemist pole aga ammu juba pelgalt söögipakkumisega, vaid igal kohal on varuks erilisi esinejaid ning tegevusi. Nii näiteks saab Männiniidu aiandis süüa küpsevate viinamarjakobarate all vahemerepäraseid maitseid, Tudus võib aga tervisetoodete kõrvale nautida aroomimassaaži ja tatravanni. Kõike head, mida kohvikud pakuvad, ei pea kohapeal ära sööma, mitmedki osalejad pakuvad müügiks nii enda tehtud hoidiseid, aga ka põllu- ja aiasaadusi, lisaks käsitööd.

Põnevaid kohvikuid on avatud üle terve Vinni valla. Maakonna suurima territooriumiga omavalitsuse kõikide kohvikute läbimiseks tuleb maha sõita enam kui 250 kilomeetrit. Vinni valla kodukohvikud avavad uksed 19. augustil kell 11. Täpsemat info koos asukohakaardiga leiab Vinni valla kodulehelt ning ürituse FB-lehelt.

Kuulutaja