Würth korraldas meeleoluka lindilõikamispeo

wurth

Kinnitusvahendite, tööriistade ja hoolduskemikaalide hulgimüügiga tegelev AS Würth kolis tänavu märtsis oma Rakvere esinduse uude asupaika Niine tänaval. Toona selle puhul suurt pidu ei peetud, küll aga selle nädala kolmapäeval, kui lindilõikamistseremooniale olid kutsutud koostööpartnerid ja muud ametimehed.

„Kui Würth midagi korraldab, siis põhjalikult,“ kõlas kokkutulnute suust ja neil oli õigus: kogu tseremoonia ei koosnenud kääride klõbistamisest ja niisama targutamisest, vaid oligi midagi enamat. Püsti oli pandud sõu, kus bänd musitseeris sõna otseses mõttes tööriistadel ning akrobaadineiu ja kidramees hõljusid lae all (pildil). Metallist lindi pidid ettevõtte juhatuse esimees Lauri Luks, maavanem Marko Torm ja Rakvere esinduse juhataja Mihkel Mosel läbi lõikama ketaslõikuriga.

Würth on Saksamaalt alguse saanud perefirma, mis pea kõik müügis oleva kauba toodab ise. Rakveres avati esimene Würthi esindus 1998. aastal.

„Tahame olla kliendi juures, seepärast on meil esindused kõikides maakondades,“ rääkis Würth ASi juhatuse esimees Lauri Luks. „Seepärast on ka kolimine suuremale pinnale iseenesestmõistetav. Ärilises mõttes polegi praegu võib-olla kõige paremad ajad, aga küll need paari aasta pärast jälle tulevad. Ka Rakvere uues esinduses tegutseme perspektiiviga – meil on näiteks kontoris kaks vaba töölauda, sest kindlasti tekib nende järele vajadus.“

Luks kinnitas, et Würth rõhub kvaliteedile. „Võib-olla on kruvikeeraja meie juures tõepoolest neli korda kallim kui mõnes soodusmarketis, aga see on profitööriist, mille kasutaja teab, et ta ei pea jälle ja jälle minema uut ostma, sest vana purunes. Töömehel maksab aeg, ta vajab kvaliteetseid riistu.“

Vast avatud Rakvere esinduses on müügipinda umbes 600 ruutmeetrit, tegemist on Eesti suurima Würthi esindusega. Esindus tegutseb aadressil Niine 4a, varem oli samades ruumides Decora kauplus.

Aivar Ojaperv