8K telerid, basskõlarid ja muu täiusliku kodukino saavutamiseks

© Pixelshot via canva.com

Kodukino on iga pere unistus, kes armastab vaadata erinevaid sarju ja filme. Selleks, et luua viimase peal kodukino, kust ei puudu teler, võimas bassikõlar ja mugav diivan, oleme pannud kokku nõuanded, kuidas saaksid luua ideaalse kodukino enda koju. Sisusta kodukino Hansaposti ja Kaup24 abil ja leia e-poest 8K telerid ja palju muud vajaminevat!

8K telerid loovad täiusliku kinoelamuse

8K telerid on tõeliselt kõrgkvaliteedilise pildiga – ja seda ka laialt ekraanilt, mis ei tohiks puududa ühestki kodukinost. Lisades sinna bassikõlar, on tulemus kino vääriline. Kui varem olid turu parimad 4K telerid, siis uued 8K telerid pakuvad mitu korda paremat elamust, täpsemalt neli korda rohkem piksleid kui eelmine mudel. Ja see ei tähenda muud kui seda, et 8K telerid toovad sinuni teravama ja detailsema pildikvaliteedi, mis muudab iga seriaali kui ka uue filmi vaatamise eriti meelepäraseks kogemuseks. 

Pole kahtlustki, et 8K telerid on tänasel päeval kõige paremad telerid üldse, mida pakkuda on. Seega kõik, kes soovivad ainult parimat, võiksid vaadata just seda tüüpi telerite poole. Kui see pole ainus, mida on vaja täiuslikuks kodukino elamuseks. Selleks on ka suurepärased kõlarid, mis muudavad heli kogemise veelgi paremaks. Leia nii telerid kui ka sinna juurde kuuluvad kõlarid Kaup24 ja Hansaposti e-poodidest ja valmistu pimedaks sügiseks ja talveks ehk ideaalseks kino hooajaks!

Kodukino sisustamine

Kui kogu tehnika on olemas, siis on jäänud üle mõelda sellele, kuidas mööbli abil luua mugav kodukino. Aseta oma uus 8K teler seinale, sinna kõrvale kõlarid ning aseta akendele pimendavad aknakatted, et ka särava päikesega saaks meelepäraseid filme vaadata. Mis puutub muu sisustuse valimisesse, siis siinkohal on võtmesõnaks mugavus. Valida tasub piisavalt suur diivan, kuhu mahub istuma vähemalt kogu sinu pere. Suuremate kinoõhtute korraldamiseks võid juurde osta ka tugitoolid või kott-toolid, mida saab vajadusel välja tõsta. 

Teleri alla võid asetada TV-aluse, millele või mille kohale asetada TV. Sinna peale saab panna mõned teemakohased dekoratsioonid või hoiustada teleripulti ja muid vajaminevaid esemeid.

Unustada ei tohiks ka väikeseid lauakesi, kuhu peale asetada snäkid ja joogid. Aseta üks suurem laud diivani ette ja tugi- või kott-toolide kasutamisel, mõned väiksemad sinna vahele. Nii saab igaüks asetada joogid ja söögid mugavalt enda lähedale.

Mis puudutab seinavärvi, siis kino sisustades soovitame valida tumedamaid toone, sest nende abil saab anda kõige tõetruum kino kogemuse ja parima keskkonna pildi vaatamiseks. Kui aga kodukino on osa sinu elutoast, siis piisab vaid pimendavatest kardinatest või ruloost, mille abil luua hämaram keskkond. Nüüd ei jää muud üle kui lülitada sisse 8K teler ja hakata vaatama!