BioNike tooted – miks tasub nendega tutvust teha?

© nadianb via canva.com

Igas rollis ei saa ise olla parimatest parim, mistõttu õigusnõu küsime ikka juristilt, lemmikloomade tervise eest palume hoolitseda loomaarstil ja elu parimasse vormi jõudmiseks palkame personaaltreeneri. Usaldades pea kõikides eluvaldkonnas spetsialistide arvamust, võiks seda teha ka kosmeetika vallas ning lisada enda igapäevasesse ilu- ja hooldusrutiini BioNike tooted.

BioNike tooted ehk üks bränd aga rohkelt võimalusi

Kosmeetika pole tähtis vaid ilusa tulemuse ja hea enesetunde jaoks, vaid see mida me kasutame, mõjutab otseselt ka meie tervist ja üldist heaolu. Apotheka Beauty eesmärk on tagada parim kvaliteet, mistõttu valiti BioNike tooted meie sortimenti, lähtudes teaduslikult tõestatud efektiivsusest ja kaubamärgi põhjalikust analüüsist.

See tähendab, et kasutaja eest on suurem uurimistöö ja kontroll juba ära tehtud ning apteegikosmeetika iga toodet võib usaldada: BioNike jumestuskreem või BioNike juuksevärv, päikesekreem või näovesi, silmapliiats või deodorant. Tundlikule ja allergilise nahale spetsialiseerunud BioNike tooted ühendavad tõhususe, ohutuse, nahasõbralikkuse ja meeldiva kasutuskogemuse.

BioNike päikesekreem aitab aasta läbi

Aastatepikkune uurimistöö maailma eri teadlaste poolt on näidanud, et tunnustatud päikesekaitse toodete eelised on märkimisväärsed, puudusi aga pole. Kvaliteetsed päikesekaitse tooted aitavad ennetada ja vähendada nahavähi ohtu, pakuvad kaitset pigmendilaikude ja päikesepõletuse eest, ennetavad kortse ja aitavad üldiselt tagada naha parema tervise.

BioNike toodete valikusse kuulub ka teaduspõhiselt arendatud ja keskkonnasõbralik päikesekaitse sari. Võime küll mõelda, et kuna Eesti asub nii kaugel põhjas, on päikesekreem üks viimaseid asju mis valida, ent reaalsuses tuleb nahka ka siin kaitsta. Unustada ei saa sedagi, et mida aasta edasi, seda rohkem kiputakse pimeda aja eest kasvõi korraks lõunamaa päikese alla ja kaitsekreem peaks sealgi kaasas olema. BioNike apteegikosmeetika valik, mille seast õige leida, on rikkalik.

BioNike Defence Hydractive on kerge ja kiiresti imenduv SPF 30 näokreem, mis lisaks kaitsmisele ka niisutab nahka. BioNike Defence Sun SPF 50 tuleb aga sprei kujul, on alkoholivaba ja mitte-kleepuva tekstuuriga, sobides seega kenasti ka pere aktiivsetele rüblikutele. Spetsiaalne päikesekaitsetoode on loodud isegi aknele kalduva naha kaitseks – SPF 50 BioNike Aknet Sun päikesekaitsefluid – ja rasuse naha vajadustele mõeldes – matistav SPF 50 BioNike Defence Sun.

Dermakosmeetika kiirus ja kergus

Lisaks teaduslikult tõestatud toimele ja tippkvaliteedile, on apteegikosmeetika ehk dermakosmeetika soetamine äärmiselt lihtne. Apotheka Beauty veebipoes on paari kliki kaugusel nii eelpool mainitu, parim jumestuskreem kui ka kõik muu tarvilik. Mugavalt veebipoes ostlemine säästab aga sinu aega ja rahakotti, sest saad rahulikult valida täpselt sobiva toote, mitte ei pea lootma, et kiiruga ostetud lahendus ka toimib.

Isegi kui oled siiani harjunud kosmeetikat ja näohooldustooteid soetama esimesena ette jäänud poest või käinud meigitoodete poes, võib julgelt astuda sisse veebiapteegi leheküljele ning sealse kosmeetikavalikuga tutvuda. Kvaliteetsed BioNike tooted ja teised apteegikosmeetika tippbrändid on alati ootamas.