Kuldkõrvarõngad – kingituse valimise A ja O

Kuidas leida seda õiget kingitust? Kuidas valida kinki, mis paneks kingisaaja ahhetama? Ning kuidas teha seda kõike nii, et poleks vaja kodust väljuda?

Meil on sulle vastus – ehted on alati hea kingiidee.

Kuldkõrvarõngad kui investeering

Enne kui räägime ehete sentimentaalsest väärtusest, seletame lahti ühe olulise aspekti, millest tihti üle vaadatakse.

Ehted pole ideaalne kingitus mitte ainult ilu pärast. Kuldkõrvarõngad, -sõrmused ja -kaelakeed on väärtuslikud ka oma väärismetalli sisalduse poolest.

See tähendab, et kui kingisaajale sinu kingitud kuldkõrvarõngad enam ei sobi (ehk kui neil pole enam sentimentaalset väärtust), on neis endiselt alles materiaalne väärtus.

Kuld on üks maailma kõige väärtuslikemaid metalle. Isegi suured investeerimisgurud soovitavad endale koju kulda varuda. Seega on kuldehe olenemata tähtpäevast ideaalne kingitus!

Kuldkõrvarõngaste sentimentaalne väärtus

Eriline on kanda kallima, pereliikme või sõbra kingitud ehteid. Nii tekib tunne, justkui oleks nad sinuga kaasas nii kontserdisaalis kui ka tööl.

Tunne, et sulle kallid inimesed on lähedal, võib rasketel aegadel palju abiks olla. Just sel põhjusel sobivad kuldkõrvarõngad ka armsatele inimestele imehästi kingituseks.

Kuidas kuldkõrvarõngaid valida?

Ükskõik, millise ehte valimisel kingituseks, tuleb meeles pidada kingisaaja eelistusi ning soove.

Kui teed kingitust vanaemale või emale, pane esmalt tähele, milliseid kõrvarõngaid nad igapäevaselt kannavad. Kas nad kannavad kivikestega kõrvarõngaid? Kas nad eelistavad inglise lukuga ehteid või hoopis konkse?

Kui valid kingitust kooliealisele tütarlapsele, on mõistlik eelistada minimalistlikumaid kuldkõrvarõngaid. Noortele neidudele on levinud on kinkida väikeseid kullast rõngaid, pärleid või täppe.

Koolilõpetajatele ja tudengitele sobib kinkida ka säravamaid ja väljapaistvamaid ehteid. Küll aga tasub ka sel puhul panna tähele kingisaaja enda maitset. Vastasel juhul ei pruugi tähtpäevaline hakata ehet üldse kandma.

Laia valiku kuldkõrvarõngaid ning teisi ehteid leiad Jahonts e-poest. Seal saad valida endale või oma lähedasele kõige sobivama kingituse (või lausa mitu, sest valik on tõesti lai!). Tellimiseks ei pea sa isegi voodist välja tulema.