Elron tihendab esmaspäevast rongide sõiduplaani

Reisijate arvu suurenemine rongides toob alates 11. maist tihedama sõiduplaani. Väljumisi lisandub pea kõikidele suundadele.

„Kuigi liikumispiirangud kehtivad endiselt, liigub inimesi praegu juba mõnevõrra rohkem kui näiteks aprilli alguses. Seetõttu ei soovinud me ka eriolukorra lõppu ära oodata ning tihendame sõiduplaani juba alates 11. maist. Rongides on kõige rohkem inimesi just Tallinna ümbruses, seetõttu tihendame praegu ka eelkõige Tallinna linnalähiliikluse sõiduplaane kõikidel suundadel. Päris tavapärast sõiduplaani ei saa veel kahjuks kasutusele võtta, kuna sõitjaid on endiselt umbes 75 protsenti vähem ja selleks meil vahendeid ei jätku,“ ütles Elroni müügi- ja arendusjuht Ronnie Kongo.

„Nendel lõikudel, kus remonttööde tõttu kasutame praegu asendusbusse, jääb senine sõiduplaan valdavalt kehtima. Reisijad reeglina bussidesse ümber istuda ei soovi, mistõttu ei ole sõitjate arv nendes rongides ka eriti palju kasvanud,“ lisas Kongo.

Elron soovitab jätkuvalt rongipiletid veebist ette osta, samuti palutakse kõikidel tallinlastel ja teistel kohaliku omavalitsuse soodustuse kasutajatel oma tasuta sõit piletimasinas registreerida.

Sõiduplaanid on leitavad veebilehelt www.elron.ee ja peagi ka ooteplatvormidelt, tasuta rongiinfot jagab ka ööpäevaringne infotelefon 616 0245.

Kuulutaja