Möllumaa muutub Võluri Jõulumaaks

IMG_20141204_110345

Rakveres Tsentrumi kaubanduskeskuses on pool aastat toimetanud Möllumaa. Lastele lõbustust pakkuv ettevõte muutub alates 9. detsembrist ajutiselt Võluri Jõulumaaks.

Katrin Kivi

„Võlur Olle on laste suur lemmik, ta oskab trikke teha,“ rääkis Möllumaa eestvedaja Raivo Ridala. „Eriti tore, et Olle on suur sõber jõuluvana Volliga, ja nii tuligi idee pakkuda jõulukuul lastele mõnusat jõuluprogrammi.“

Jõuluprogrammist on võimalik osa saada äripäeviti ning selleks on kaks võimalust. Kella 10-13 võtavad võlur ja jõuluvana vastu lasteaedade ja koolide eelnevalt registreeritud gruppe. „Veel on vabasid hommikupoolikuid, ootame registreerimisi,“ julgustas Ridala broneerimiseks helistama.

Teine võimalus on mõeldud töölkäivate vanemate lastele. „Kell 17.30-18 on kogunemisaeg ja siis lähebki programm lahti. Teeme piparkooke ja seepi. Võlur Olle teeb trikke, mille juures on tal kindlasti vaja laste abi. Päeva lõpuks tuleb jõuluvana,“ selgitas Ridala ja rääkis, et kui lapsevanem soovib, siis saab tellida lapsele jõuluvanalt ka kingi. Samas täpsustas Ridala, et programmi toimumiseks on vajalik seitsme lapse kohalolu – vähema osalejate arvuga pole lihtsalt võimalik end ära majandada.

Lisavõimaluseks pakub Ridala välja võimaluse tellida jõulumees koju või firmapeole.

Tavapärast teenust pakub Möllumaa ka detsembris. Tööpäeviti kella 13-18 saab hüpata batuutidel, mängida mängunurgas, joosta või joonistada, laupäeviti on see aeg kella 10-15.

„Tavaliselt jätavad vanemad lapsed tunniks-paariks meie juurde mängima ja ise lähevad linna peale asju ajama. Võtame neilt telefoninumbri, nii et kui midagi juhtub, saame ühendust võtta,“ ütles Ridala.

Pool tundi mängumaa külastust maksab kaks eurot. Kõige soodsam on aga kahe tunni pilet, mille saab lunastada 4 euro eest.

Möllumaal on ka kliendilojaalsuse programm, mis iga viienda tunni võimaldab hüpata ja möllata tasuta.

Ka sünnipäevade tähistamise võimalus jääb alles. „Oleme paindlikud! Kõik on kokkulepete küsimus,“ oli Raivo Ridala kindel.

Foto: möllumaa.eu