Mootorratturid tõid lastele kingitusi

harley

Harley Davidson Eesti klubi kinkis viiele Rakvere perele punased lastejalgrattad, mis anti üle linnapäevade ajal Pika tänava kreisilaadal.

Eelmisel suvel Tallinnas toimunud Harley Davidsoni klubide Euroopa föderatsiooni kokkutulekul otsustas Eesti klubi, et seekord ilutulestikku ei korraldata ning raha taevasse laskmise asemel kulutatakse see laste peale. Klubi naised korraldasid samal eesmärgil ka heategevusliku kampaania. Kõige selle tulemusena jagatakse tänavu üle Eesti laiali 111 punast lastejalgratast, millel on BMX kere ja uhked Harley Davidsoni kirjad peal. Rattad loositi koostöös Rakvere linnavalitsusega välja paljulapseliste perede vahel ning neid tulid üle andma klubi liikmed.

Võimsa häälega mootorrataste paraadi oli isegi laadasaginas võimatu märkamata jätta. Laada kultuuriõues said huvilised kaherattalisi lähemalt uurida ning neid pildistada või nende taustal endast pilti teha, nagu nüüdsel ajal kombeks. Lapsed said kingiks punased jalgrattad, mis kingisaajatel silmad särama lõid. Teistele kohal viibinud lastele anti kingiks kotid Harley Davidsoni suveniiridega.

Maris Marko

 

Karmid Harley-mehed oskavad ka oma pehmemat külge näidata. Foto: Maris Marko