Pangakontoris algavad renoveerimistööd

WP_20150409_15_20_07_Pro

Seoses ehitustöödega Rakvere SEB pangakontoris muutub teenindussaali ja sularahaautomaadi asukoht. Uuenenud kontor avatakse suveks.

20. aprillil alustatakse Rakvere Turuplats 2 asuvas SEB kontoris renoveerimistöödega. Kohaliku pangakontori juhataja Aili Kretovits ütles, et kliendi jaoks midagi eriliselt ei muutu, sest ehitustööde perioodil saab teha tehinguid peaaegu samas kohas. „Tänava peal on viis ust ja kui vasakult poolt siseneda hoonesse, siis seal saabki klient teha igapäevaseid pangatoiminguid. Terviknõustamist pakuvad erakliendihaldurid hoone parempoolses tiivas ja ärikliendihaldurid on kolmandal korrusel,“ ütles Kretovits.

Seega peab klient õige ukse üles leidma, vastavad infotahvlid paigaldatakse muidugi ka.

Renoveerimise ajaks muudab pank Rakvere kontori juures paiknevate sularahaautomaatide asukohta: sularaha sisse- ja väljamakseautomaat, mis praegu asub peaukse eesruumis, paigaldatakse ajutiselt Kroonikeskusesse ja sellele pääseb ligi iga päev kella 9–22. Sularaha väljamakseautomaat ja mündilugeja paigutatakse ümberehituse ajaks pangahoone vasakusse tiiba ja seda saab kasutada kontori lahtiolekuaegadel.

Peamine põhjus ehitustöödeks oli brändi muutus ja teenindussaali kaasajastamine. „Kuna klienditeeninduse maht on vähenenud, siis on plaanis vähendada tavalette. Teenindamine muutub kliendi jaoks privaatsemaks ja mugavamaks, edaspidi saab kasutada nõustamisbokse. Loomulikult tuleb pärast värskenduskuuri juurde rohkem avarust ja valgust,“ lisas Kretovits. Ta ütles, et ka oma töötajaid pole ära unustatud –  lõpuks saavad nad keldrikorruselt kolida valgetesse ruumidesse.

Pangakontor on tööpäeviti avatud kella 9–17. Uuenenud kontor avatakse paari kuu pärast.

Mari Mölder