Sevenoil EST OÜ investeeris Haljala tanklasse

haljala tankla

Haljala ristmiku vahetusläheduses käisid ehitustööd lisaks uute tegijatele ka Sevenoil EST OÜ Haljala tanklas. Kapitaalselt on muutunud teenindushoone sisemus ja laiendatud on parklat.

„Investeeringud ulatuvad sadadesse tuhandetesse eurodesse ning investeeringu tasuvusajaks on seitse aastat,“ kommenteeris Sevenoil EST OÜ turundusjuht Aiki Tiisler.

Suuremahulisi ehitustöid ei võetud ette hirmust konkurentide ees. „Haljala teenindusjaam vastab nüüd Premium 7 uuele kontseptsioonile, millega rõhume mugavusele ja hubasele sisemusele ning säravale välimusele, et pakkuda lisateenuseid jaama külastajatele,“ lisas Tiisler.

Konkurentsi Sevenoil EST OÜ ei karda. „Ma ei ole täheldanud, et meil oleks nüüd vähem kliente, kus Neste on avatud,“ rääkis tankla teenindaja ja selgitas, et nende klientidele on tähtis, et nendega suhtleks inimene. Sama meelt oli ka ettevõtte turundusjuht Aiki Tiisler, kuid ta tunnistas, et plaane tehes arvestavad nad tekkinud konkurentsi.

Täna hommikul maksis Haljalas  Premium 7 tanklas bensiin 95 1,155 eurot liiter, konkureerivas Neste tanklas 1,154 eurot liiter.

Katrin Kivi