Silberauto müüb ja teenindab Rakveres Citroëni sõidukeid

silberauto

Alates 22. septembrist müüb Silberauto Eesti AS Rakveres Citroëni kaubamärki sõiduautosid ning tarbesõidukeid ning pakub neile volitatud teenindust. Vastava lepingu sõlmis Silberauto Eesti AS Citroëni maaletooja Veho Eesti ASiga.

„Mul on väga hea meel, et Silberauto Eesti Rakvere esinduse mudelivalik laieneb,“ ütles Silberauto Eesti idaregiooni juht Randel Lipp. „Nüüdsest saame Lääne-Virumaal pakkuda senisest veelgi laiemat mudelivalikut ning vastu tulla veel suurema hulga klientide soovidele. Citroëni klientidele tähendab see omakorda, et neil on oma lemmikmarki sõidukitega Lääne-Virumaal võimalik tutvuda senisest suuremal müügipinnal.“

Lipp kinnitas, et usub Citroëni sõidukite edusse Lääne-Virumaal, rõhutades eelkõige seda marki tarbesõidukite valikut ning perspektiivikust. Citroëni tarbesõidukite valikusse kuuluvad nii väikekaubiku ja mahtuniversaalina saada olev Berlingo, keskmise suurusega tarbesõiduk Jumpy ning suur kaubik Jumper. Sõiduautode valik ulatub väikeautodest maasturite ning täismõõdus sedaanideni. Citroëni viimaste uudiste hulka kuulub ka ülioriginaalse väljanägemisega C4 Cactus.

22.-26. septembrini toimub Silberauto Eesti Rakvere esinduses Citroëni proovisõidunädal – kohal on lai valik Citroëni sõiduautosid ning tarbesõidukeid. Seejuures on paljud sõidukid saadaval eriti soodsate avamishindadega.

Lisaks Citroënile müüb Silberauto Eesti Rakvere esindus Mercedes-Benzi, Jeepi, Mitsubishi ning Lancia kaubamärki kandvaid sõidukeid ning pakub neile teenindust.

 

Kuulutaja