Viru Haiglat asus juhtima Rannar Vassiljev

20161028_125226

Detsembri algusest on Viru Haigla ASi juhatuse esimees endine tervise- ja tööminister Rannar Vassiljev.

Rannar Vassiljevi sõnul kaalus ta ettepanekut erasektori tervishoiuasutust juhtima asuda põhjalikult. „Viru Haigla tegutseb juba täna erinevates tervishoiu ja hoolekande valdkondades ning töötajate hulk läheneb poolele tuhandele. Samas on ambitsioonid veelgi suuremad, mis oli ka üheks põhjuseks, miks otsustasin oma nõu ja jõuga appi tulla,“ nentis Vassiljev. „Kui mu varasem valdkonnakogemus pärineb avalikust sektorist, siis nüüd saan praktika teise poole pealt,“ lisas ta.

„Näeme Eesti tervishoiu- ja hoolekandesektoris suurt potentsiaali, mistõttu on Viru Haiglasse investeerinud nii Eesti kui Soome investorid,“ selgitas Viru Haigla nõukogu esimees Arvo Antropov. „Tapa Haiglast välja kasvanud Viru Haigla on käesoleva aastaga viinud lõpuni esimesed edukad ülevõtmised ning plaanib lähiaastatel veelgi tugevamalt laiendada oma haaret sektoris. Uudse visiooni elluviimiseks pöördusime Rannar Vassiljevi poole, kelle pühendumus tervishoiule ja ainulaadne töökogemus tagavad meie hinnangul Viru Haigla progressiivse ülesehitamise ja jätkusuutliku arengu.“

Viru Haigla AS tegeleb eriarstiabi-, kiirabi- ja hooldekoduteenuse osutamisega, lähiajal on plaanis laiendada tegevusvaldkondi esmatasandi tervisekeskuste ja erihoolekandeteenuste võrra.

Rannar Vassiljev on lisaks ministriameti pidamisele olnud Riigikogu rahanduskomisjoni esimees, Rakvere linnapea ning rahanduse ja sotsiaalvaldkonna abilinnapea.

Kuulutaja