Virumaa särab meelelahutuskaardil

gala

Üllar Saaremäe ja Tanel Padar said väärtusliku Meelelahutusauhindade priisi, mida jagas ajakiri Kroonika.

Auhinnasaajad selgusid rahvahääletuse tulemusena. Inimesed andsid parimate telenägude, raadiohäälte ja meelelahutajate väljaselgitamiseks tervelt 175 000 häält.

Alles märtsis ekraanile jõudnud “Viimane võmm” lennutas Rakvere Teatri näitleja Üllar Saaremäe esmalt tippkolme sekka parima meesseriaalinäitleja kategoorias, kust lõpuks väljuski võitjana tema. Tanel Padar, kes on pärit Haljalast, võitis auhinna aasta meelelahutaja kategoorias, mida peetakse auhinnagala olulisimaks kategooriaks. Mullu noppis rokkar samalt tseremoonialt aasta naerutaja priisi. Meie tänavuse eurolauliku Tanja, kes on pärit Ida-Virumaalt, valis Kroonika toimetus oma lemmikkaanestaariks.

Saaremäe sõnul tegi auhind tal südame soojaks. „Selle üle on mul väga hää meel, ta on ikkagi millegi näitaja. Ja ma ei nimetaks seda ainult Kroonika auhinnaks, ta on selle küll ellu kutsunud, tegelikult on see televaataja või publiku hääletus ja hinnang. Hääletada võisid inimesed eri vanustes, eri huvigruppidest, eri maitsetega. Nagu valimised, kui loll paralleel tõmmata,” ütles Rakvere Teatri näitleja. Küsimusele, kas 10 nädalaga saavutatud menu pinnalt saavutatud võitu võiks kommenteerida väljendiga „Tulin, nägin, võitsin!”, vastas Saaremäe, et tema seda otseselt nii ei näe, kuid jah, nii on tavaks võite kommenteerida.

Saaremäel on ka hea uudis kõigile sarja fännidele. „Praeguse seisuga on sügisese ehk järgmise hooaja võtted planeeritud augustiks-septembriks ja osalt juuniks,” ütles ta.

 

Tõnu Lilleorg

 

Võidumehed elukaaslastega: Üllar Saaremäe, Kristi Leppik, Kristel Mardisoo ja Tanel Padar. Foto Kristjan Lepp/Kroonika
vaata rohkem pilt Kroonika galeriist: http://kroonika.ee/galerii/1953E/#SUUR%20GALERII:%20Kroonika%20Meelelahutusauhinnad%202014