Cargobus avab Tapal pakipunkti

cargo

Cargobus avab novembrist Tapa kesklinnas koostöös Tõnnikese lillepoega aadressil Pikk tn 10 pakipunkti.

Huvi Cargobusi pakkide kullerteenuse vastu Tapal on järjest kasvanud. Tänu alanud koostööle on nüüd võimalus saadetisi kätte saada ning teele panna taas ka Tapalt. Pakipunkt on alternatiiviks uksest ukseni kullerteenusele, mida seni on kasutanud põhiliselt ärikliendid.

Cargobusiga on võimalik pakke saata või saada nii Eestis, Baltikumis kui ka Euroopas. Eesti kõige kiirem Cargobus Express pakiteenus toimib ühest esindusest teise esindusse saates.

Tapa pakipunkti külastab kuller üks kord tööpäeva jooksul. Pakkide pealekorjest alates jõuavad pakid suuremate linnade esindustesse 3-6 tunni jooksul, mujale Eestisse 24 tunni jooksul ning eriti kaugetesse piirkondadesse kuni 48 tunni jooksul.

Tapalt kuni 30kilose saadetise saatmine kas Cargobusi esindusse või teise pakipunkti Eestis maksab 6 eurot (hinnad koos käibemaksuga), kuni 50kilone pakk 9 eurot ja kuni 100kilone 15 eurot. Saadetis võib koosneda mitmest pakist. Kõik Cargobusiga saadetavad pakid on kindlustatud.

Tapa pakipunkt asub Pikal tänaval lillepoes, kus müüakse laias valikus lilli, lilleseadeid ning postkaarte. Koostöö kaudu soovitakse laiendada tapalastele pakutavaid teenuseid ning ühtlasi tuua kauplusesse uudistama ka neid, kelle jalg sinna varem pole sattunud. Poekese lahke müüja pakub võimalusel abi paki saatmisel ja jagab pakiteenuse kohta täiendavat infot.

Koos Tapa pakipunktiga on Cargobusil üle Eesti 40 esindust või pakipunkti.

Äsja avati pakipunktid Keilas, Kosel, Tabasalus, Kallastes, Kundas ja Muhus ning läbirääkimised on käimas veel mitme punkti avamiseks Harjumaal.

Pakkide arvu suurenedes on plaanis pakiteenus Tapal kiiremaks muuta, kuller hakkab sel juhul Tapat külastama tihedamini kui kord päevas, et kliendid saaksid rohkem kasutada Cargobusi kiirelt arenevaid pakiteenuseid.

Kuulutaja