Eesti soodsaima hinnaga kütet saab Haljalas avatud Neste tanklast

Neste

Tallinna-Narva maanteel Haljala liiklussõlme äärde rajatud Neste automaattankla on esimest nädalat avatud ja valmis kliente teenindama.

Neste Eesti tegevjuhti Ivar Kohvi sõnul võeti tankla klientide poolt kiiresti omaks ja esimese nädala tulemustega võib igati rahule jääda. Kohv loodab, et Neste Haljala jaamast saab soositud peatuspaik.

Uue jaama tootevalikusse kuuluvad bensiinid Futura 95 ja Futura 98, diislikütus Futura D ning veokitele ja bussidele vajalik karbamiidvesilahus AdBlue. Neste Haljala tanklas on lisaks sõiduautode tankimisvõimalusele ka suurtele veokitele mõeldud avar tankimisala, suurendatud tootlikkusega tankurid ja rohkelt manööverdamisruumi. Maksevahenditena kehtivad Neste kaart, pangakaardid ja sularaha.

Avamise puhul kehtivad Haljala tanklas soodushinnad. Neljapäeva hommikul sai bensiini 95 hinnaga 1,169 eurot liiter, 98t 1,209ga ja diislikütet hinnaga 1,144 eurot liiter. Ivar Kohv ei täpsustanud kui kaua kampaania kestab, kuid kinnitas, et Eesti soodsamaid avamishindu saab nautida veel mõnda aega.

Veel sel aastal avatakse tankla naabruses ka Sämmi Grilli uus restoran – nii saab teeline ühendada tankimise ja kehakinnituse. Sämmi Grillis on külaliste päralt 80 istekohta ning soojal ajal terrass 40 inimesele, lisaks konverentsiruumid kuni 48 inimesele. Haljala Sämmi Grill on Mäos 15 aastat tegutsenud Sämmi Grilli noorem vend.

Neste tegutseb Eestis alates 1989. aastast ning firma tegevusaladeks on vedelkütuste jae- ja hulgimüük ning terminaliteenuste osutamine. Koos Haljala tanklaga kasvab Neste jaamavõrk Eestis 52 automaatjaamani, millega Neste on juhtiv automaatjaamade kett hinnangulise turuosaga 24 protsenti. Vastavalt hiljuti Maksu-ja Tolliameti poolt avaldatud andmetele on Neste Eesti AS ka suurim maksumaksja Eestis.

Katrin Kivi

Uus Neste automaattankla ootab külastajaid. Foto: Katrin Kivi