Home3 teleteenus – milline pakett sobib just Sulle?

Home3 on Baltikumi suurim SAT TV operaator, kes pakub oma klientidele mitmeid hüvesid, mida ühelt kvaliteetseid TV teenuseid pakkuvalt ettevõttelt oodatakse. Peale suurepärase leviala on Home3 teleteenusega liitujale nii vajaminevad seadmed kui ka standardpaigaldus tasuta!

Home3 on SAT TV (satelliittelevisiooni) pakkuja, mis tähendab seda, et telepilt jõuab Sinuni üle õhu ehk satelliidi vahendusel. SAT TV eeliseks on väga lai leviala, mis ei sõltu kaabli olemasolust ega mobiililevist. Satelliittelevisiooni kasutamiseks on vaja koju paigaldada satelliitantenn, kuid paigalduse pärast ei pea Sa muretsema, seda teevad kogenud Home3 tehnikud.

Satelliittelevisiooni teenuse puhul on oluline, et satelliidilt vastuvõetavale signaalile ei tohi ette jääda mistahes segavaid takistusi. Kvaliteetseks vastuvõtuks peab olema side satelliidi ja majale paigaldatud antenni vahel nii-öelda „otsenähtav“. Seetõttu on oluline leida satelliitantenni paigaldamiseks koht, kus kõrged puud või teised kõrged objektid signaali ei segaks.

Home3 satelliittelevisioon on parim valik, kui elad piirkonnas, kuhu kaabeltelevisioon ei ulatu ja kus mobiililevile ei saa kindel olla.

Home3 valikus on kolm erinevat TV paketti, kus sisalduvad kõik põhilised Eesti ja välismaised telekanalid, lisaks populaarsed eestikeelsete subtiitritega filmikanalid ja eestikeelsete kommentaaridega spordikanalid, mille seast leiab vast igaüks, mida vaadata. Kõikide pakettide kuutasu sees on järelvaatamine, videomaailm, seadmed (satelliitantenn ja digiboks, internetiga pakettidel ka wifi ruuter) ning standardpaigaldus!

Home3 teleteenust saad nautida oma kodus olevast telerist satelliitantenni ja digiboksi abil. Kui peaks juhtuma, et kolid kuskile mujale, saad seadmed kaasa võtta. Kui soovid telekanaleid, filme või sarju vaadata nutiseadmest, laadi alla Go3 mobiilirakendus ning naudi oma paketis sisalduvat teleteenust  just seal, kus sa parasjagu viibid! Olenevalt Home3 paketist saad ligipääsu teatud Go3 sisule, näiteks „Kodu“ paketis sisaldub Go3 „TV ja filmid“ pakett. Home3ga saad teleteenust nautida samal ajal nii telerist kui ka Go3 mobiiliäpist – kui Sina soovid vaadata näiteks uudiseid ning kaaslane filmi, siis saate mõlemad vaadata just seda, mida parasjagu soovite!

Siinkohal tutvustame, mida Home3 telepaketid sisaldavad ning kellele milline TV pakett sobida võiks.

„Starter“ pakett sisaldab ligi 30 telekanalit, mille hulgas on populaarsed Eesti kanalid, filmikanal TV1000 ning mitmed uudiste-, laste-, teadus- ning loodussaadete kanalid. „Starter“ pakett sobib Sulle, kui soovid soodsa hinnaga kõiki põhilisi telekanaleid, sealhulgas Eesti telekanaleid. Paketihinna sees on ka Go3 „Start“ pakett (Go3 vaatamiseks on vajalik internetiühendus), mille abil saad vaadata oma telepaketi telekanaleid ka nutiseadmest Go3 äpiga. Lisaks näed mitmeid TV3 saateid ja sarju enne tele-eetrit!

„Kodu“ pakett on meie kõige populaarsem pakett, mis sisaldab üle 40 kodu- ja välismaise telekanali ning pakub mitmekülgset meelelahutust kogu perele. Kanalivalikusse kuuluvad populaarsed filmi-, spordi, uudiste-, laste-, teadus- ja loodussaadete kanalid ning loomulikult Eesti kanalid. „Kodu“ pakett on just Sinule parim, kui Sind köidavad filmikanalid ja spordikanalid. Paketihinna sees on ka Go3 „TV ja filmid“ pakett.

„Kodu+“ pakett on üks suurima kanalite arvuga üle õhu levivaid telepakette Eestis. „Kodu+“ paketist leiab üle 50 kodu- ja välismaise telekanali – populaarsed filmi-, spordi, uudiste-, laste-, teadus- ja loodussaadete kanalid, Eesti ning täiskasvanute kanalid. „Kodu+“ paketti kuulub Go3 „Kõik hinnas“ pakett, millega saab vaadata ka maailmakuulsaid discovery+ kanaleid nagu Eurosport 1, Eurosport 2, TLC. Discovery+ kanalite nägemiseks peab olema aktiveeritud Go3 konto.

Kui on soov, siis igale Home3 paketile on võimalik lisaks võtta ka piiramatu 4G internet, nii on TV pakett ning internet mugavalt ühe kuutasu sees. Vajaminev wifi ruuter on paketi kuutasu sees!

Liitu nüüd Home3 teleteenusega ja saad teleteenuse ning soovi korral ka interneti kolmeks kuuks nulliga, maksma hakkad alles neljandast kuust. Täpsemad kampaaniatingimused ja lisainfot Home3 teenuste kohta leiad veebilehelt www.home3.ee, helistades 698 9000 või saates meile kirja aadressileinfo@home3.ee.

Kui soovid teenustega lähemalt tutvuda, külasta meie telki Jäneda Talupäevadel 30.-31. juulil.