Kas osta uued veljed või taastada vanad pulbervärviga

Kui auto veljed on hakanud näitama väsimuse märke ja plaanis on otsida värskendust, siis võib tekkida küsimus, et kas osta uued veljed või lasta vanad taastada? Kiire ja lihtne viis oleks lihtsalt osta uued veljed, kuid on olemas ka palju keskkonnasõbralikum ja säästlikum viis, milleks on pulbervärvimine. Mõlemal on omad eelised ja puudused ja enne otsuste langetamist toome siinkohal mõned punktid välja, mis loodetavasti aitavad teid valiku tegemisel. 

Uued veljed

Nagu ülal sai juba mainitud siis uued veljed on lihtsam ja kiirem variant, aga sellega kaasneb ka suurem väljaminek. Mida te selle raha eest saate on: laias valikus uut stiili veljed ( juhul kui olete vanadest tüdinenud). Lisaks uued valuveljed tulevad tavaliselt ka garantiiga, mis annab teie investeeringule kerge turvatunde. See on sobiv lahendus kui teil on piisavalt vahendeid ja veljed on juba nii halvas seisukorras, et neid ei annagi päästa. 

Velgede taastamine pulbervärviga

Pulbervärvimine on suurepärane valik auto velgede taastamiseks ja soodsam kui uute velgede ostmine. See on hea valik, kui veljed on veel enam-vähem korralikus seisukorras, kuid vajavad lihtsalt värskendust. Lisaks on see ka keskkonnasõbralikum lahendus, kuna see ei sisalda mürgiseid lahusteid ja kemikaale.

Vastupidavus: Velgede pulbervärvimise protsessis kasutatakse kõrget temperatuuri, et muuta värv tihedalt sulandunuks veljega. See lisab veljele vastupidava katte, millel on paksem kiht ja ühtlane katvus. Pulbervärvimine on tavalisest vedelvärvimisest kuni kolm korda kestvam.

Protsess: Lipson Invest OÜ pakub ainulaadset viisi vana värvi eemaldamisel, kasutades selleks happevanne, mis ei kahjusta aluspindu ja jätab lõpp tulemuse tehase vääriliseks. 

Sobib erinevate materjalidega: Pulbervärvimine on sobiv erinevate materjalide puhul. Enamik velgi on terasest või alumiiniumist ning pulbervärvimine töötab nende puhul väga hästi.

Lõputu värvivalik: sortimendis on üle 400 värvi, sealhulgas ka metallik, struktuur ja efektseid värve, lisaks on võimalik tellida ka erilisi toone. 

Kokkuvõtteks:

Enne otsuse tegemist soovitame läbi kaaluda, et kui palju te olete nõus oma aega ja raha velgedele kulutama. Kui veljed on väga halvas seisukorras või kui teil on vaja kiiret lahendust, siis on mõistlikum lihtsalt uued valuveljed osta. Kui veljed on veel päästetavas seisukorras, siis on parem need taastada kui osta uued. Pulbervärv on selleks parim valik, sest see on odav, tõhus, loodussõbralik ja kvaliteetne viis velgede taastamiseks. Pulbervärvimisega seotud küsimustega pöörduge selle valdkonna eksperdi Lipson Invest OÜ poole, kes aitab teil jõuda parima lahenduseni.