Kättemaksukontori värske hooaeg mingit allahindlust ei tee

„Kättemaksukontorist“ Lumi-Leena tuttav Amanda Hermiine Künnapas (keskel) ning uued tulijad Elisabet Reinsalu (Barbara rollis) ja Märten Metsaviir (Madise rollis). Foto: Ülo Külm

Hiljuti, aprilli keskpaigas esitleti Särgava residentsis ülipopulaarse TV3 krimikomöödiasarja „Kättemaksukontor“ uhiuut, 31. hooaega. Kui Go3 platvormil saab värskeid osasid juba praegu vaadata, siis TV3 eetrisse jõuab sarja uus hooaeg sügisel.

Ülo Külm

„Kättemaksukontor“ pidas ametlikult oma 15. sünnipäeva, kuid hooaegade lõikes oli tegu juba kolmekümne esimesega, kuna teatavasti on sarjal olnud nii kevad-kui ka sügishooaeg.

Sel puhul oli „Kättemaksukontori“ peamaja Särgava alleel rahvast täis. Kohal viibisid nii populaarse sarja tegijad ja näitlejad, kui ka terve hulk noori ja natuke vanemaid fänne, kes muidugi siiralt rõõmustasid, et said kohtuda sarja uute näitlejatega, ühtlasi võtteplatsil viibida ja „Kätteka“ tähtedelt autogramme võtta. Esitlusel näidati lisaks katkendit „Kättemaksukontori“ uuest osast.

Uued tegelaskujud

Uue hooaja erilisusest? Esitlusel rõhutati, et uute tegelaskujude tulek toob uut, värsket hingamist. Auga astutakse vanade jälgedesse…Mingil juhul allahindlust ei tehta!

Sarjal on lisaks uued stsenaristid.

Üritusel tutvustas sarja uusi tegelasi Kristjan Lüüs, kes „Kättemaksukontoris“ astub ise üles Sander Pronksina.

„Vanematest olijatest“ sarja tegutsema jäänud Amanda Hermiine Künnapas, kes kehastab Lumi-Leed, kiitis loomulikult oma uusi kolleege. Nendeks uuteks kolleegideks on staažikas näitleja Elisabet Reinsalu (Barbara rollis) ja Märten Metsaviir (Madise rollis).

Oma tegelaskuju kohta ütles Märten, et see on väga müstiline ja salapärane tegelane, kes võitleb meeste õiguste eest. Märten muide mängis heatasemelises Eesti filmitriloogias „Apteeker Melchior“ peategelast ennast.

Pikad võttepäevad

Elisabet Reinsalu märkis „Kättemaksukontori“ puhul ära sellise huvitava tõsiasja, et sinna sarja läks ta üldse laste õhutusel. Ning „Kättemaksukontori“ võtetest rääkides tõi ta välja, et tema jaoks on kõige raskem seal mitmeid asju korraga teha. Parajaks katsumuseks olnud ka ühel võttepäeval mahajäetud majas tehtud stseen, kui külma oli 20 kraadi.

Mis puutub „Kättemaksukontori“ võttepäevadesse, siis need on reeglina väga pikad, isegi kaksteist kuni neliteist tundi teinekord. Samas, sarja üks osa tehakse üldjuhul valmis kuue päevaga. Võtete vahepealsel ajal pidi seltskond ka „pulli tegema“, igav juba ei hakkavat…