Kogutakse fotosid maapiirkondadest

Põllumajandusuuringute keskus kutsub üles liituma maaelu pildipangaga. Facebooki platvormile on loodud avalik grupp „Maaelu pildipank“, kuhu on kõigil huvilistel võimalus lisada oma fotojäädvustusi maaelust.

Eesmärk on koguda ja levitada Eesti maaelu ning maamajandusega seotud fotosid, tuues esile maaelu mitmekülgsust ning aidata kaasa selle positiivse kuvandi kujundamisele.

„Eestimaa on täis tegusaid inimesi, kes on oma kätega loonud rohkelt ilu ja aidanud kaasa Eesti arengule. Eesti maaelu ja inimeste tegevused väärivad jäädvustamist. Kutsun kõiki jagama põnevaid märkamisi, ideid, tegemisi – jagame ilu, anname inspiratsiooni ja motiveerime üksteist!“ innustas maaelu võrgustikutöö osakonna juhataja Reve Lambur pildipangaga liituma.

„Postita fotosid, mille üle oled uhke ja mis rõõmustavad ka teisi,“ rääkis pildipanga administraator Meeri Maastik maaelu võrgustikutöö osakonnast. „Piltide postitamisel märgi kindlasti juurde ka foto autor ning soovi korral ka pealkiri. Kui autorit välja toodud pole, siis eeldame, et foto autoriks on foto postitaja.“

Fotode vaatamiseks ei pea olema Facebooki kasutaja, piltide jagamiseks tuleb liituda Facebooki avaliku grupiga „Maaelu pildipank“.

Kuulutaja

Pildipanga foto „Kas tuled juba?“ Foto: Helene Kõiv