Kokkuhoid ei vähenda kvaliteeti

am baltic

Reklaamtekst

Kuigi kevad on vaikselt tulemas ja soojemad ilmad koos sellega, on arukas mõelda ka järgmise talve peale ning kriitilise pilguga üle vaadata oma tänavuse suhteliselt sooja talve üle elanud elamu.

Eemalt vaadates ei pruugi aru saada, et nii üks kui teine asi vajaks kõpitsemist või hoopis väljavahetamist. Tihtilugu võtab aga majaomaniku kukalt sügama ehitusmaterjalide hind. Teeks ja ehitaks küll, aga need materjalid – igal pool hirmkallid! Iga peremehe julgustuseks võib öelda, et olukord pole sugugi lootusetu, sest Rakveres, Nortsu tee 2 on firma, kust materjali ja töid tellides on võimalik kindlasti kulusid kokku hoida.

AM3 Baltic OÜ on paljude ehitusmaterjalide tootjate ja tehaste esindaja, pakkudes terviklahendusi, nö soklist vintskapini.

Mida siis murelik peremees Nortsu teelt leida võib? Öeldakse, et maja tervis sõltub katusest, sest kui katus ei pea, siis pole uhkel sisekujundusel pikka pidu. Seega on kindlasti vajalik, et katus oleks kindel ja ei läheks tugeva tuulega lendu nagu seda nii mõnegi majaga juhtunud on.

Sageli ehitataksegi uus katus, mis ei vasta meie kliimaoludele ja on talviti enam-vähem ohutu vaid ühekordsete majade puhul. Suur osa uuest katustest tehakse küll korda, kuid turvatarvikuid ja lumetõkkeid ei paigaldata.

Eriti ohtlik on olukord juhul, kui otse katuseräästa all asub kõnnitee. Katuselt libisev jää ja lumi võivad tekitada all liikuvale inimesele väga raskeid vigastusi.

Selleks, et ebameeldivusi vältida, tuleks tööde teostamiseks kindlasti leida usaldusväärne firma, kes toodab, müüb ja ka paigaldab lisa- ja turvatarvikuid. Am3 Baltic OÜ saab ka siin lahenduse välja pakkuda, kuna firma pakub Skandinaaviamaadele väljatöötatud vihmavee ja lumetõkke süsteeme ning ka ventilatsioonimaterjale, mis vastavad igati tänapäeva euronõuetele.

Kindlasti on vaja silmas pidada katuse soojustamist. Sooja õhu omadus üles kerkida tähendab seda, et soojustamata katuse korral kütab omanik või ühistu suure osa oma küttekuludest lihtsalt õhku, rääkimata veel asjaolust, et ülemiste korterite elanikud on sunnitud külmetama ka siis, kui mujal majas on soe.

Tänapäeva tingimustes on võimalik teha katused kvaliteetselt ning soojapidavalt, mis tööde teostamise hetkel võib tunduda küll suurema kulutusena, kuid tasub ennast vägagi lühikese aja jooksul ära.

Lääne-Virumaal tegutsev Weckman`i esindus on juba pikemat aega pakkunud oma klientidele vastupidavaid ning kvaliteetseid katuseremondi terviklahendusi. Tellijal on seejuures võimalus valida erinevate materjalide vahel: katuseplekk, eterniit, katusekivid, ruberoid, sindel jne.

Kõik materjalid on välja töötatud põhjamaa ilmastikku arvestades.

Pikemas perspektiivis on arukas mõelda ka järgmise talve peale ning kriitilise pilguga üle vaadata elamu fassaad. Soojustatud fassaadiga majades on mõõtmistulemuste põhjal küttekulu vähenenud ligi 40 protsenti.

AM3 Baltic OÜ tegeleb ka fassaadide ehituse ning renoveerimisega. Tegemist on pikaajalist kogemust omavate meestega ning kvaliteetsete materjalidega. Nii katuse kui ka seinaprofiilplekke ning ka vihmaveesüsteeme ja liistprofiile toodetakse kohapeal ning vastavalt tellija soovidele. Soodsa hinnaga saab Nortsu tee 2 asuvast firmast ka korteri välisukse ning soojustusmaterjale ja fassaadiplaate.

Tegelikult võiks kontakti võtta iga majaomanik, isegi siis, kui hetkel veel renoveerimisplaani polegi. Head nõu ja soovitusi saab AM 3 Baltic OÜst kindlasti. Kohapeal on võimalik tellida ka ehitustehnilisi jooniseid ning ehitusprojekte.

Kõikidele toodetele ja teenustele on võimalik järelmaks, mida pakuvad nii Liisi kui ka LHV.

AM 3 Baltic OÜst saab ka tellida vundamendi-, katuse-, fassaadi- ning üldehitustööd, samuti vihmaveesüsteemide paigaldust.

Ehitada on soodne – tule ja veendu selles ise. Asjalikud ja kogemustega spetsialistid ootavad sind Nortsu tee 2!