Kuldpulmapaare oodatakse endast teadma anda

Lääne-Viru Omavalitsuste Liit (VIROL) koostöös Rakvere kristlike kogudustega korraldab taas vastuvõtu Lääne-Virumaa väärikatele abielupaaridele, kellel on käesoleval aastal täitunud või täitumas 50. või viie aastase sammuga (55, 60, 65 jne) kuldpulmadele järgnev pulma-aastapäev.

Registreerimaks austamissündmusele oma tänavu väärikat pulma-aastapäeva tähistavaid vanemaid, vanavanemaid või teisi lähedasi oodatakse hiljemalt 2. augustiks infot kas e-posti teel ingrid.parnamae@virol.ee või telefonil 5304 0823.

VIROL-i tegevdirektori Sven Hõbemägi sõnul on antud üritus suur kummardus auväärsetele abielupaaridele, kellelt on meil kõigil tänapäeval midagi õppida. „Pool sajandit ja rohkem pereväärtuste hoidmist, andestamist, koosolemist nii heas kui halvas on vaid mõned märksõnad nende iseloomustamiseks,“ lausus Hõbemägi.

Rakvere Karmeli koguduse pastor Gunnar Kotiesen ütles, et tema jaoks on viimased üheksa aastat olnud kuldpulmapaaride austamissündmus üks aasta tipphetki. „See ei ole vaid lühike viiv varasügisesel reedel, kauni muusika ja toredate ettekannetega. Sellese kohtumisse mahub palju mälestusi, toredaid taaskohtumisi ja südantpuudutavaid vestlusi. See päev seob unikaalsel moel mineviku tulevikuga, andes olevikule hindamatu tähenduse,“ sõnas Kotiesen.

Lääne-Viru maakonnas toimub austamissündmus juba 10. korda ning leiab aset 3. septembril kell 13 Rakvere Kolmainu kirikus.

Kuulutaja