Mairold Millert: Rakverest ma loobuda ei saanud!

MairoldMiller

8. oktoobril algab Rakveres taas seltskonnatantsude kursus. Juba neljandat korda tuleb läänevirulasi juhendama tantsustaar Mairold Millert.

 

Katrin Kivi

 

Millega te praegusel ajal peamiselt tegelete?

Hetkel käin täiskohaga tööl ja proovin ka oma ülikooliõpingutega tegeleda. Natukene vähem aega on jäänud tantsutrennide jaoks.

 

Mida arvate tantsuõpetaja/juhendaja rollist? Mida see teile pakub?

Tantsimine ja selle õpetamine on alati olnud osa minu elust ja see saadab mind arvatavasti elu lõpuni. On mõnus teha midagi sellist, milles sa hea oled, eriti kui ka teised sellest rõõmu tunnevad.

 

Miks tantsuoskus on teie meelest vajalik? Mida see inimesele annab?

Kas tantsimine on just vajalik, aga iga inimene peaks oskama elementaarseid põhisamme, see näitab haritust. Tantsimine annab inimesele enesekindluse ja arendab ka sotsiaalset poolt, ükskõik kui kogenud keegi juba on. Lisaks muidugi on see ka trenn, teeb tuju heaks ja toob naeratuse näole.

 

Olete käinud juba aastaid Rakveres tantsutunde andmas. Kuidas hindate läänevirulaste tantsuindu?

Rakveres olen tõesti aastaid käinud ja olen täiesti üllatunud, et tantsimine seal nii populaarne on. Kui sel aastal mõtlesin, et võtan oma treeninguid vähemaks, et kõigele muule vajalikule rõhku panna ning pühenduda, siis Rakverest ma loobuda ei saanud. Seal on head inimesed ja kõige selle eesotsas entusiast Taimo Kaldma, kes kõik alati väga hästi organiseerib.

 

Millal jälle on võimalik teie käe all seltskonnatantsu õppida?

Järgmised kursused alustavad juba 8. oktoobril. Seda erinevate tasemetega tantsijatele – algajatest hobitantsijateni. Kindlasti leiame kõigile ka õige grupi, kus enda tantsuoskust edasi arendada või siis enamiku tantsude esimesi samme selgeks õppida.

 

Osalemissoovist saate teada anda e-posti teel: rakvere.tantsud@gmail.com.