Menusari “Viimane võmm” käis AQVAs filmimas

viimanevomm

Järgmise nädala teisipäeval on eetris politseiseriaali “Viimane võmm” 10. osa, mis võeti üles eelmisel nädalal Rakveres Aqva spaas.

Politseiuurijad Mikk Kotkas ja Andres Prikk peavad lahendama massööri surma mõistatuse. Ohvri osas astub üles Aqva peakokk Andres Lill, kes sai kogenud näitlejatelt näpunäiteid, kuidas olla võimalikult usutav laip.

Seriaali püsinäitlejatest olid võtteplatsil muidugi peaosalised Üllar Saaremäe ja Robert Annus, samuti Jaanus Rohumaa. Külalisrollides tegid kaamera ees kaasa kolm Rakvere Teatri näitlejat – Tarvo Sõmer, Tarmo Tagamets ja Margus Grosnõi. Väärib märkimist, et Sõmer ja Tagamets viskavad eelolevas osas paraja vembu, kui astuvad üles kohalike politseinikena. Teavad ju televaatajad, et meeste korrakaitsealane “põhitöö” toimub ju hoopis teistes seriaalides: Sõmeril „Kättemaksukontoris“ ja „Õnne 13-s“, Tagametsal „Naabriplikas“. Tegu on teletegijate vaimuka naljaga. Praktikat, kus ühe seriaali tegelased astuvad sarnases rollis üles teises teoses, kasutatakse ka lääne seriaalides ning sellel on isegi oma nimi – „crossover“.

 

Tõnu Lilleorg

 

Hetk võtteplatsilt, kui operaator Mait Mäekivi võtab lähiplaani Tarvo Sõmeri näost. Vasakul Tarmo Tagamets, siis operaatori kõrval assistent Aivo Rannik, lavastaja Gerda Kordemets ja massaažilaual Andres Lill. Foto: Pamela Eesmaa