Milline on ideaalne advendikalender lastele?

Kõik lapsed armastavad advendikalendreid. Kindlasti mäletad sa ka ise, kui palju põnevust pakkus juba omal ajal üks advendikalender. Ootus, et seda saaks igal päeval enne jõule avada, oli alati suur ning üllatus rõõmustav. Tänaseks on advendikalendrite valik muutnud väga suureks ja tihti jäädakse hätta just selle õige valimisega. Peatselt on tulemas ka Must reede, mis on ideaalne võimalus põneva jõulukalendri soetamiseks. Aga milline on see ideaalne advendikalender lastele, mida näiteks Must reede kampaania raames soetada?

Advendikalender lastele olgu põnev ja üllatusi pakkuv

Frozen, Paw Patrol või midagi muud? Kommidega või mänguasjadega advendikalender lastele? Advendikalendrite valik ajab lausa segadusse. Sa võid leida sellised kalendreid, millesse on peidetud erinevad maiused, aga ka selliseid, kus on sees hoopiski väikesed üllatused. Aina populaarsemaks on saanud selline advendikalender lastele, mis on tehtud mõne populaarse multifilmi põhjal. Selleks võib siis olla kas Lumekuninganna ehk Frozen tegelased või hoopiski LEGO. Suurematele lastele leiab ka advendikalendri, kuhu on peidetud nii kosmeetikatooteid kui ka muid vajalikke väiksemaid esemeid, mis leiavad igapäevaselt kasutust. 

Esimene ja oluline põhimõte on see, et advendikalender peab olema põnev ja lõbus. Selleks, et see pakuks kõike seda kogu kuu vältel, võiks eelistada kalendreid, kus on sees erinevaid tooteid ja maiustusi. Kui sinu laps lausa armastab šokolaadi, siis nii öelda traditsiooniline advendikalender lastele, mis sisaldab väikeseid šokolaadi ruudukesi, võib olla ideaalne valik. Kui see pole tema suur armastus, vali midagi, kust on võimalik välja võtta nii maiustusi, väikseid mänguasju kui ka mõistatusi.

Advendikalender lastele võib olla ka ise tehtud

Must reede möödus sinust märkamatult või sa ei leidnud häid pakkumisi? Sellisel juhul võid kaaluda ka selle ise tegemist. Ise tehtud jõulukalender annab palju erinevaid võimalusi. Sa saad luua täpselt nii suured aknakesed või taskud nagu sa soovid. Suuremad taskud võimaldavad sisse panna suuremaid kingitusi, mis tihtipeale ei mahu traditsioonilistesse jõulukalendritesse. Küllaga tuleb arvestada, et isetehtud advendikalender lastele, tuleb ka ise täita. See tähendab, et sul peaks olema ideid, mida iga päev sinna sisse panna ja millega oma last üllatada.

Selleks võivad olla maiustused, väikesed puzzled, aga ka kirjad päkapikkudelt ja jõuluvanalt. Ise tehtud advendikalender lastele annab väga palju erinevaid võimalusi, ainsaks piiranguks on sinu enda fantaasia.

Kuidas osta sobiv advendikalender lastele?

  • Kas sa tead, mis on tema lemmik karakter või multifilm? Kui sa tead seda, siis vaata, kas sa leiad selleteemalise kalendri.
  • Osta selline advendikalender lastele, mis vastab sinu lapse eale. Mõned kalendrid võivad jääda liiga keeruliseks, teised, aga liiga lihtsaks või lausa igavaks. 
  • Sa tead oma last kõige paremini, seega mõtle, mida ta eelistaks.
  • Kasuta erinevaid pakkumisi, et soetada advendikalender lastele soodsalt. Heaks võimaluseks on näiteks Must reede.

Kui advendikalender lastele on valitud ja ka kingitud, siis selgita, millised on selle kasutamise nii öelda reeglid. See on oluline siis, kui sinu laps saab esmakordselt advendikalendri või ta ei suuda alati panna oma ahvatlustele vastu ja kipub avama aknakesi etteruttavalt.