Milliseid mänge mängitakse online kasiinodes?

Netikasiinode populaarsus on läbi aastate tõusnud ning inimesed külastavad neid kodus, reisidel, puhkehetkedel ja võib-olla isegi tööl. Mõned kasiinomängud on populaarsemad kui teised, kuid siiski eks igal mängijal on oma lemmiktegevused, mida kasiinos käies tehakse ning on välja kujunenud ka kindlad mängud, mida mängitakse tihedamini kui teisi. Mis on aga need võimalused ja tegevused täpsemalt, mida online kasiinodes saab harrastada ja mis on nende võlu?

Spordiennustused

Tänaseks on enamikel netikasiinodel olemas ka nii-öelda kihlveokontori luba, mis tähendab, et nendes kasiinodes saab teha spordiennustusi. Spordiennustus tähendab sisuliselt seda, et panustatakse mingi sündmuse toimumisele või mittetoimumisele. Näiteks saab panustada, kas tennisematši võidab üks või teine mängija. Lisaks muidugi on võimalik panustada ka konkreetsemalt punktisummadele ja väravate arvule näiteks jalgpallis. Spordiennustused võivad muidugi huvitavad olla, eriti spordifännidele, kuid siinkohal tasub silmas pidada, et suurem võimalus õiget tulemust ennustada on neil, kellel on vastava spordiliigi osas teadmised ja arusaamad mängust. Kuigi, spordis võib ka igasuguseid asju ette tulla ning päris kindlalt ennustust ei ole selles osas olemas. 

Lauamängud

Online kasiinodes on võimalik mängida ka erinevaid lauamänge ning mõnda neist on võimalik mängida ka nii-öelda reaalajas. Tuntumateks lauamängudeks on rulett, pokker, blackjack ja baccarat. Lauamänge mängitakse enamasti maja vastu ehk siis kasiino vastu, sealjuures on erandiks reaalaja pokker, mida mängitakse teiste mängijate vastu. Pokker on loomu poolest mäng teiste mängijate vastu, mitte nagu näiteks rulett või blackjack, kus igal juhul mängitakse maja vastu. Lauamängude puhul on siiski oluline lisaks rahakotile omada ka teadmisi mängust ja selle reeglitest. Kuna paljud ei oska näiteks pokkerit või blackjacki mängida, siis seetõttu ei ole lauamängud kõige populaarsemad mängud kasiinodes. Lauamängud, eriti just pokker nõuab lisaks mänguteadmistele ka strateegilist mõtlemist ja teadmisi kaardipakist ja selle suurusest. 

Lotomängud

Lotomängud nagu bingo ja keno on esindatud ka mitmetes kasiinos olevates automaadimängudes ehk slotimängudes. Küll aga on kasiinodes enamasti olemas ka klassikaline bingo ja keno. Siin aga ei pea ootama mitu päeva, kuni loosimine toimub, vaid saab üsna koheselt teada, kas võit saabus või mitte. Online kasiinodes on keno mängimine populaarsem kui bingo. Keno loto mängus on 80 numbrit, millest saab siis enamasti valida kas 10 või 20 ja olenevalt mängust tuleb võitmiseks pihta saada kas kõikidele või osaliselt. Kellele aga arvutamine meeldib, võib teha oma arvutused selles osas, kui suur on tõenäosus, et kenoga kasiinodes võidetakse. Üldiselt on tõenäosus küllaltki väike ning teadjamad kasiinofännid ei soovita seda mängu mängida, kui on soov ikkagi raha võita. Meelelahutuse mõttes võib keno aga põnevust pakkuda. 

Slotimängud

Traditsioonilistes majakasiinodes leiab slotimängud säravatest ja häälekatest mänguautomaatidest. Online kasiinodes on slotimängud ekraanil ning tavaliselt on ka netikasiinodes need eraldi kategooria all välja toodud. Slotimänge on lihtne mängida, ei ole vaja erilist strateegilist mõtlemist ega ka teadmisi. Lisaks on neid mänge sadadel erinevatel teemadel ning mängude hulk online kasiinodes on enamasti tuhandetes. Neil põhjustel on slotimängud ühed populaarsemad mängud online kasiinodes. Ühtlasi on slotimäne võimalik ka niisama riskivabalt proovida kasutades tasuta kasiino raha. Enamasti pakuvad mitmed online kasiinod võimalust mängida erinevaid slotimänge kasutades selleks tasuta kasiino raha, mis ei eelda enamasti isegi registreerimist, vaid on vabalt kättesaadavad. Tasuta kasiino raha kasutamine on heaks võimaluseks nii-öelda mängurahaga mänge proovida ning siis otsustada, kas on soov mängida ka päris rahaga või mitte. 

Netikasiinode külastamine võib olla huvitav kogemus ning mängud seal võivad olla ahvatlevad ja toredad, kuid siiski tasub silmas pidada, et tegemist on kergesti hasarti tekitavate mängudega ning kindlasti ei ole need sobiv viis raha teenimiseks. Kui kasiinomänge mängida, siis ikkagi mõistlikkuse piires ja vastutustundlikult. 

„Tähelepanu! Tegemist on hasartmängu reklaamiga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult!”