Noor filmitegija – ootame just Sinu linateost!

Rakvere Gümnaasiumi filmifestival ootab 1. detsembri südaööni särasilmsete noorte tehtud filme.

Oodatud on lühifilmid, mille pikkus ei ületa 20 minutit. Linateoste sisu ja žanri osas piiranguid pole ning saata võib ka võõrkeelseid filme, juhul kui neil on eestikeelsed subtiitrid. Filmide saatjad jagatakse kahte kategooriasse: kuni 19-aastased õpilased ja kuni 26-aastased tudengid.

„Julgustame kõiki noori saatma meile oma lühifilme. Rakvere Gümnaasiumi filmifestival on alustavatele filmikunstnikele suurepärane platvorm, kus jagada teistega enda loomingut ning saada tagasisidet professionaalselt žüriilt,“ sõnas üks festivali uutest peakorraldajatest Katariina Parkja.

„Filmide tegemisele panustatud aeg ja pühendumine väärib tunnustamist, seega soovitan soojalt kõigil noortel anda oma linateostele veel viimane lihv ning need meile saata!“ märkis ka teine peakorraldaja Miina Roost. Kolmanda peakorraldajana hoolitseb festivali kordamineku eest Margareth Villers.

2020. aasta Rakvere Gümnaasiumi filmifestival saab alguse järgmise aasta 3. veebruaril ning kulmineerub 8. veebruari õhtul toimuva finaalüritusega.

Rohkem infot festivali kohta ja kuidas ning kuhu oma film saata, leiad Rakvere Gümnaasiumi filmifestivali kodulehelt (filmifestival.eu) ning teiste sotsiaalmeedia kanalite kaudu.

Kuulutaja

Hetk eelmiselt festivalilt. Foto: Reti Kokk