Pandivere rattasõit pakub rohkelt silmailu ja sportlikke väljakutseid

Pandivere rattasõidul on eraldi stardid igale vanusegrupile. Foto: Erki Mental

Pandivere rattasõidu teekond kulgeb Ebavere terviseradadel ning ümberkaudsetel teedel, pakkudes silmadele vahvaid üllatusi ja näitamaks, kui kaunis on paik, kus elame.

Võistlust planeerides on mõeldud väga erineva sportliku ettevalmistusega rattasõitjate peale. Kuna enamus rattamaratone on suunatud n-ö tõsisele tegijale, siis just Pandivere rattasõidul võivad julgelt osaleda ka lihtsalt rattarõõmu nautijaid. Kõik osalejad saavad kindlasti vahva sportliku elamuse. Põhidistantsi võitmiseks on siiski ehk vaja kas head treenitust või kuhjaga looduslikke eeldusivõi pigem mõlemat, sest metsas väljakutseid jagub.

Suures osas jäävad rajakaardid nii rahva- kui ka põhisõidul sarnaseks eelmise aasta omadega, lisatud on mõni sopp ja nüanss ja mõned meetrid uut rada ning muudetud on ka suunda, et ikka üllatusmomente oleks. Kindlasti on rõõmsalt üllatav seegi, et oleme püüdnud stardimaksud endiselt madalad hoida, et päev Pandivere rattasõidu seltskonnas oleks puhas rõõm.

Pandivere rattasõit toimub 24. juulil 2022, algusega 12.00 stardi ja finišiga Ebavere tervisespordikeskuses.

12.00   Tillusõit (2016 ja hiljem sündinud, tasuta)

12.10   Noortesõit  (2010-2015, tasuta)

12.30   Rahvasõit (eelregistreerimine 5 € /kohapeal 10 €)

14.00   Põhisõit (eelregistreerimine 10 € /kohapeal 20 €)

Eelregistreerimine 21.07  kuni 24.00 www.sportos.eu

Tillusõidul ja noortesõidul premeeritakse kõiki osalejaid medali ja meeleheaga ning noortesõidul autasustatakse  kolme paremat poissi ja tüdrukut medali ning meenega.

Rahvarada on endiselt laugem ja rahulikum, sobides nii võidusõiduks kui ka mõnusaks kulgemiseks sõprade või perega. Osaleda võib ka elektriratastel, kuid sellest tuleb teavitada korraldajat ja teada, et elektriratastel sõitjad võistlevad väljaspool arvestust.

Põhisõidul osalejatele pakume võrdselt nii metsaradu kui ka asfalt- ning kruusateid. Rajad on kõigile sõidetavad ja pigem kergema raskusastmega. Metsarada kulgeb mitmel korral võistluskeskuse lähedalt mööda ning on kaasaelajatele hõlpsasti vaadeldav ja võimaldab oma lemmikuid hõikumisega positiivselt mõjutada.

Kõik jooksvad uudised ja info on leitav FB: Pandivere rattasõit https://www.facebook.com/pandivererattasoit

Palume ennast ja oma võsukesed varakult kirja panna keskkonnas www.sportos.eu   Pandivere Rattasõit,  see lihtsustab märgatavalt korraldajate tööd ja hoiab ära võimalikud segadused kohapeal registreerides. Tillusõidu osalejatel (sündinud 2016 ja hiljem) palume registreeruda järgmisel lingil: https://lingid.ee/v9a5U

Samuti võib kirjutada aadressile pandivererattasoit@gmail.com, kui tekib mõni küsimus või ettepanek Pandivere rattasõitu puudutavates teemades.

Kohtumiseni Ebaveres! Ja nüüd harjutama!

Jane Kool