Rahvamajas hakkavad toimuma tantsuõhtud

Tango-Fire-1

Teist aastat toimuvad Rakveres Mairold Millerti tantsukursused ja tänaseks on tantsijaid kogunenud nii palju, et tantsimisvõimalusi hakkab nappima. Olukorrast päästab välja tantsuõhtute sari „Seltskonnatantsu paradiis“.

Rakvere Rahvamajas hakkavad alates 16. jaanuarist regulaarselt toimuma tantsuõhtud, mille eestvedaja on Taimo Kaldma, kes korraldab ka Mairold Millerti tantsukursuseid. Tantsuõhtute sari kannab nimetust „Seltskonnatantsu paradiis”. „Tegemist on mõnusa ajaveetmise võimalusega, mis on mõeldud inimestele, kes peavad lugu tantsust ja muusikast. Maakonnas on palju inimesi, kes on käinud tantsutrennides ning otsivad kohta, kus õpitud teadmisi ja oskusi rakendada,“ selgitas Taimo Kaldma.

Üritus hakkab toimuma kord kuus reedeti. „Kui rahval on suurem huvi ja nõudlus kasvab, teeme seda tihedamini kui kord kuus,“ lubas Kaldma.

Tänapäeva tantsuõhtul ei tantsita nurgas seisva grammofoni saatel. Tantsuõhtutele tuleb muusikat valima DJ Alex Itaaliast. „Ta pole lihtsalt DJ, vaid väga andekas inimene, kes mängib erinevaid pille. Mida ja kui hästi ta mängib, seda saavad kõik kohapeal vaadata ja nautida,“ rääkis Kaldma.

Tantsuõhtuga loodab Kaldma luua hulga uusi pidupäevi. „Aastas pole just palju pidupäevi, kus ennast kenasti riidesse panna ja kuhugi välja minna, selleks oleme lisanud ühe päeva juurde. See on õhtu, kus töönädal on jäänud seljataha ja on aega puhata ning nautida nädalavahetust. Sel päeval saame end üles lüüa ja seada sammud Rakvere Rahvamaja poole, kus on ootamas hubane küünlasäras tantsusaal ning lauad. Baarmenid teevad peoõhtukokteile.“

Lisaks võimalusele tantsujalga keerutada pakub korraldaja välja ka fotonurga, kus saab end oma parimates tantsurõivastes jäädvustada.

Kuivõrd üritus on pileti ja laudadega, siis soovitab korraldaja pileti juba varakult osta eelmüügist Art Cafes Rakveres Laial tänaval. „Pileteid saab soetada ka kohapeal,“ ütles Kaldma, „aga kindlasti peab arvestama, et laudade arv on piiratud ning neid tasub broneerida aegsasti.“

Inimesed, kes kasutavad Facebooki, võivad leida rohkem infot sealselt leheküljelt „Seltskonnatants“.

 

Maris Marko