Raivo E. Tamm tuleb Rakverre etendusega „Ma olen Ivo Linna“

raivo

Eesti näitlejate kõige teravamasse tippu kuuluv Raivo E. Tamm (pildil) annab talve teises pooles lisaetendusi oma mullusuvise kontsertetendusega „Ma olen Ivo Linna“. Rakveres näeb lavalugu 28. veebruaril.

Etendus tuli välja Tamme 50 aasta juubeliks, näitleja esitab Linna parimaid laule ja etendab stseene nii enda kui laulukuulsuse elust. Muusikat teeb laval kitarristide ansambel Super Hot Cosmos Blues Band.

Kuulutaja küsis Tammelt, kas publik võib etendusele tulla ka argipäevase tujuga, kuigi teatrisse nii nagu sünnipäevalegi tahaks tulla ju ikka hea tujuga. “Tulgu ikka just nii, nagu nad parasjagu on,“ vastas näitleja „kust sa ikka heast peast järsku seda head tuju võtad. Minu lootus on see, et lahkutakse etenduselt vähemasti hea, kui mitte väga hea tujuga!“

Lootust lavaloo tujutõstvale mõjule annab tõsiasi, et seni on publik etenduse väga soojalt vastu võtnud. Ivo Linna ise ütles pärast tüki vaatamist, et pole ammu nii südamest naernud ja et rõõmu oli tal etendusest väga palju. Kontsertetendus jõuab lähinädalatel ka Tartusse, Põlvasse ja Pärnusse. Tamm ütles, et etenduse kavaleht on sisukas, sealt leiab laulusõnu ning kohapeal saab osta etendusega seotud nänni. „Ootan põnevusega kohtumist Rakverega!” lausus Raivo E. Tamm.

Tõnu Lilleorg

Foto: Rene Altrov