Rakvere Puumarket uueneb jõudsalt

puumarket

puumarket arne võidulaRakvere kaupluse juhataja Arne Võidula lubab, et Puumarketist saab palju enamat kui lihtsalt puitmaterjali. (Foto: Puumarket)

Puumarket on Eesti suurim ehituspuitu müüv kauplusekett, millel on enam kui 25 tegutsemisaastat. Ettevõtte selge prioriteet on pakkuda parimat puiduvalikut Eestis.

Viimased aastad on toonud Puumarketi klientidele palju uut. Näiteks Rakvere esindus kolis eelmisel aastal uude kohta. Sealne kaubavalik suurenes ning muutusid lahtiolekuajad. Nüüd on Rakvere osakond avatud kell 8-18.

Ka personal on suurenenud. Lisandunud on ärikliendihaldur, kelle ülesandeks on pakkuda personaalset teenindust lepingulistele klientidele. „Seda vajadust nõuab kõige rohkem just tänapäevane ehitus, kus asjatundlik nõustamine ehitusmaterjalide alal on väga oluline lisaväärtus,“ kinnitab Rakvere Puumarketi juhataja Arne Võidula.

Muutuste tuuled jätkuvad – Rakvere kauplus saab aprillis juurde kolmandiku jagu uut pinda. „Saame laohalli kuiva materjali hoidmiseks,“ rõõmustab Võidula. „Varjualune jääb täielikult üldehitusmaterjali jaoks, mis võimaldab suurendada erinevat kaubavalikut veelgi.“

Parim valik puitmaterjale

 „Meilt leiab kõige laiema valiku terrassilaudu nii puiduliikide, mõõtude,  kui ka viimistluse poolest,“ selgitab Võidula. „Samuti on meil parim liimpuitkilpide valik Virumaal. Sortimendis on erinevates mõõtudes männist, kuusest ning ka kasest liimpuitkilbid.“

Võidula räägib, et kaubavalikus on liimpuittalad, mis on uudne kaup Puumarketi sortimendis. „Neid saab pakkuda klientidele soovitud mõõtudes ja pikkustes,“ kinnitab juhataja. „Kõige enim küsitavamad liimpuittalade mõõdud on hetkel 120x240x6000mm ja 140x140x6000mm. Lisaks tellime vastavalt kliendi soovile juba mõõtu lõigatud pikkuseid.“

Rakvere osakonnas on märgatavalt suurenenud höövelmaterjalide ning erinevate mõõtudega C24 tugevussorteeritud puitmaterjalide valik, mis on olulised kandekonstruktsioonide projekteerimisel. Tugevussorteeritud puidu eeliseks on kvaliteedi garantii. Tagatud on materjalide tugevus ja puuduvad ehituspuidu vead.

Olulisel kohal üldehitusmaterjalide tooteportfelli suurendamine

„Peale puiduvaliku on oluline ka muude ehitusmaterjalide valiku suurendamine,“ selgitab müügidirektor Toomas Tauk, kelle sõnul moodustavad juba praegu ligi poole Puumarketi käibest üldehitusmaterjalid. Rakvere laos on kipsplaate, kergplokke, soojustusmaterjale, erinevaid vahtplasttooteid, OSB- ning puitlaastplaate. Samuti vineeri, armatuuri, armatuurvõrku, kipsplaadi karkassi ning palju muud.

Ettevõtte esindajad lubavad kevadel panna välja ka katuste näidised.

„Soovime, et kliendid leiaks alati meie juurest kõik vajaliku,“ märgib Tauk. „See tähendab ka  professionaalset nõustamist selle kõige paremas tähenduses. Et olla oma valdkonna parim pakkuja, peab müüma kvaliteetset kaupa ja usaldust.“

ID-kaardi põhine kliendikaart ja uus müügiesindus veebis

Selle aasta algusest võttis Puumarket kasutusele uue püsikliendikaardi programmi, mille aluseks on isiku ID-kaardipõhine tuvastamine. Kui eelmiste plastikkaartide eest tuli klientidel maksta vormistamise tasu, siis ID-kliendikaart on täiesti tasuta. Uus programm annab kliendikaardi omanikule senisest topelt suurema soodustuse – 10 protsenti. Vanad kaardid kehtivad 2017. aasta lõpuni.

Ka Puumarketi veebileht uueneb, mis on klientidele abistavaks töövahendiks projektide elluviimisel. Võimalik on veebist esitada tellimus nii laokaupadele kui saata päring ka tellimuskaupadele. „See on hea võimalus pakkuda klientidele laiemat tootesortimenti ning toetada neid uute ideede ning ehitusalaste nõuannetega,“ leiab Puumarketi tegevjuht Marti Rehemaa.

www.puumarket.ee