Sander Pärna ja James Morgani eesmärk on saada Grossi Toidukaubad Viru Rallylt maksimumpunktid

pärn-morgan

Grossi Toidukaubad Viru Rallyl esirattaveoliste autode arvestuses etapivõitu ihkav Sander Pärn (siin ja edaspidi on võistleja nime taha märgitud tema stardinumber Viru rallil, Sander Pärn:  21)toob Virumaa ralliradadele uued lipuvärvid – tema kaardilugejaks on waleslane  James Morgan. Eelmisel etapil Harju rallil teenisid mehed maksimumpunktid nii Eesti juunioride autoralli meistrivõistluste arvestuses kui ka 2WD 1600 klassis.

„Harju rallil võtsime juunioride meistrivõistluste arvestuses klassivõidu ja see oli ideaalne algus sellele sarjale,“ rääkis Pärn oma klubi pressiteenistuse vahendusel. „Järgmiseks eesmärgiks on sarja arvestuses liidrikohta kaitsta ja edu kaasvõistlejate ees veelgi suurendada.“

Noormees lisas, et kiireid konkurente jagub: Harju rallil peeti maha pingeline duell Rasmus Uustulndi ja Imre Kuusega (28), kuid kindlasti pole nemad ainsad konkurendid. Näiteks avaetapil tehnikaprobleemidega hädas olnud Rainer ja Rauno Rohtmets (37) näitasid head kiirust, kui tehnika toimis. Üks konkurentidest, Sander Siniorg, on kahjuks rivist väljas, Harju rallil tehtud avariis purunes tal rangluu.

Õnneks või õnnetuseks unustas Pärn konkurendina mainimast koduteedel võistlevat rakverlast Roland Poomi (31), kelle eesmärk Viru rallil on samuti kõrge. Esiveoliste autode konkurents on sel hooajal muide eriti tihe.

„Viru ralli on üks ja oluline osa meie ettevalmistusest Poola MM ralliks, mis sõidetakse juuni lõpus,“ jätkas Sander Pärn pressiteenistuse vahendusel. Drive DMACK Trophy sarjas hetkel autoralli maailmameistrivõistluste arvestuses liidrikohta hoidvad Pärn ja Morgan tahavad Poolas olla korralikus löögihoos ning seetõttu on ääretult oluline, et Grossi Toidukaubad Viru Rally suudetaks lõpuni sõita ja koguda võimalikult palju katsekilomeetreid.

„Virumaa teedel sõidetav  ralli on minu ja Jamesi jaoks viies ühine võidusõit ja pean tunnistama, et tänaseks olen temaga juba üheks meeskonnaks saanud,“ rääkis Pärn.

Morgan lisas omalt poolt, et on iga ralliga Eestimaad ja siinseid rallisid rohkem armastama hakanud ning ootab huviga eelseisvat võistlust. „Eesti on kaunis maa, kus on väga head teed. Siinsete rallide korraldus on samuti jätnud mulle hea mulje ja siit sirgub palju kiireid rallisõitjaid. Üheks selliseks nooreks ja andekaks on ka Sander,“ ütles Morgan.

Kuulutaja

 

Foto: Timo Anis