Selgusid „Viru väledad“

jooks

  1. novembril toimus Mõedaku spordibaasis jooksu teatevõistlus „Viru Väle 2017“, millest võttis osa enam kui 50 jooksjat.

Spordisõpru oli Viru ja Järva malevast, naiskodukaitsest, kaitseväest, liitlasvägedest ja ka vanglateenistusest.

„Viru Väle“ on Viru maleva aastapäevale pühendatud maastikujooks, kus selgitatakse välja Kirde maakaitseringkonna kiireim paar maastiku krossijooksus Viru maleva auhindadele. Mõedaku spordibaasi rajad pakkusid väljakutset igas vanuses jooksjatele ja nagu kommentaaridest selgus, olid järsud tõusud vaid kirsiks tordil.

Väledad jooksupaarid selgitati välja järgmistes kategooriates: noored, naised, Kaitseliidu- ja üldarvestuses. Noortejooksust võtsid osa: Sten Kongi, Johanna Bergström ning Karl Selder. Naiskodukaitse arvestuses võitsid Järva ringkonnast Keidy ja Kaidy Kaasiku, teise auväärse koha saavutasid Viru ringkonnast Margit Merilo ning Leie Nõmmiste.

Kaitseliidu arvestuses jagati kohad järgmiselt: I koha saavutasid Jarmo Kaasiku ja Kasper Keerberg Järva malevast, II koha said Kristjan Laubholts ja Ragnar Piirjõe Viru malevast, III auväärse koha saavutasid Mario Kang ja Rain Remmelgas samuti Viru malevast.

Üldarvestuse tulemused olid järgmised: I kohale jõudsid ka selles arvestuses Jarmo Kaasiku ja Kasper Keerberg Järva malevast, II koha saavutasid Karl Soosalu ja Rainer Bõkov Suurtükiväe pataljonist, III koha said Risto Põlluste ja Jan Müür Viru üksik-jalaväe pataljonist.

Foto: Seidi Lamus-Tšistotin