Sillamäe vastu rammu ei jagunud

14940163_1315286611849329_88198773301287263_o

Hooaja viimast meistriliiga mängu oli miinuskraadidest krõbisevale Rakvere kunstmurustaadionile kogunenud vaatama 132 inimest. Mängijate suureks sooviks oli aastale võidukas punkt panna ja kodupublikut väravatega rõõmustada. Kahjuks olid jõuvarud aga otsakorral. Tulemuseks jäi 0:3 Rakvere kahjuks.

Rakvere poolelt ei saanud kohtumist kaasa teha Aleksei Larin ja mullu fännide poolt aasta mängijaks valitud Kaarel Saar. Seni vaid vastaste paremust ja üksikuid viikileppimisi tunnistama pidanud Tarvas alustas laupäevast kohtumist innukalt.

Eelmistes voorudes Tallinna suurklubidele hästi vastu saanud, kuid napilt lõpu eel murdunud Rakvere mängupilt oli lubav. Terve kohtumise vältel hoiti Sillamäe vastu hästi palli ja loodi rohkelt ohtlikke momente, ent kliinilisusest jäi vastaste värava all puudu.

Sillamäe Kalevil täpsusest puudu aga ei jäänud. 13. minutil tõid neile edu Alessandro La Vecchia kiired jalad ja 20 meetrilt teele pandud kauglöök, mis osutus Marko Meeritsale püüdmatuks – 0:1. Järgmistes väravatega lõppenud olukordades hiilgas liiga suurim väravakütt Jevgeni Kabajev, kes ühtlasi valiti ka oktoobrikuu parimaks Premium liiga mängijaks. 16. minut 0:2 ja 73. minut 0:3.

Rakvere Tarva debüüt Eesti meeste meistrivõistluste Premium liigas lõppes 10. kohaga – 3 viiki ja 33 kaotust. Järgmist hooaega alustab Rakvere taas Esiliigas.

Fännide aasta parimaks mängijaks sai Taavi Trasberg (kokku osales hääletusel 122 inimest), ühtlasi langes Trasberg sama au osaliseks ka kaasmängijate poolt – Tarva mängijate mängija 2016. Parimat tunnustavad Grillersi burgerikohvik ja Multi Maksi OÜ.