Soojatootja N.R. Energy toetab Tapa käsipallimeeskonda

N.R. Energy, kes on suurim soojatootja Tapa linnas, sõlmis Spordiklubi Tapaga sponsorlepingu, mille kohaselt toetab 2019./2020. aasta hooajal Tapa käsipallimeeskonda 10 000 euroga.

N.R. Energy juhatuse liikme Ahto Tisleri sõnul otsustas firma Tapa käsipallimeeskonda toetada, sest pikkade traditsioonidega meeskond on teinud läbi tubli arengu. „Kohaliku ettevõttena soovime kohalikku meeskonda toetada, et mängijatel oleksid paremad võimalused spordi tegemiseks ja tulemuste saavutamiseks,“ lisas Tisler.

Tapa käsipallimeeskonna treeneri Aron Jaanise sõnul on toetus meeskonnale väga tähtis, sest väikelinnas on toetust raske saada, kuid raha kulub palju. „Hetkel hoiavad Tapa käsipalli pea kuuekümneaastast traditsiooni au sees meeste, naiste ning igas vanusegrupis tüdrukute ja poiste võistkonnad. Saadud toetusega tahaksimegi parandada treeningsüsteemi – tuua Tallinnas elavad mängijad sagedamini Tapale trenni, korraldada mängijatele ühiseid söömaaegasid võistlustel ja muretseda juurde varustust,“ selgitas Jaanis.

Hetkel mängib Tapa käsipallivõistkonna peamine meeskond Meistriliigas, kus eelmisel hooajal tuldi kaheksa osaleja seast viiendaks. 2019./2020. aasta hooaja eesmärk oleks aga saavutada kolmas koht. Jaanis loodab, et järgmisel aastal on võimalik Tapa käsipallimeeskonnal liituda ka käsipalli Balti liigaga, sest see tooks mängijatele vaheldust, tõstaks mängude arvu hooajal ja arendaks mängijaid mitmekülgselt.

Kuulutaja

Aron Jaanis (vasakul) ja Ahto Tisler. Foto: N.R. Energy