Suvised pluss-suuruses kleidid: Kleitide valik

Pluss-suuruses mood on juba mitmendat hooaega muutumas järjest populaarsemaks: üha enam näeme erinevates suurustes mudeleid, silmapaistvaid kombinatsioone ja positiivset meelestatust suurte riiete suhtes. See trend kogub populaarsust mitmel rindel: arvamusliidrite, moeblogijate ning teiste tuntud naiste seas, kuid samas paistab see silma ka niisama tänaval jalutades.

Suvehooaja lähenedes tasub vaadata, mis sobib erinevate kleitidega kõige paremini. Kleit peab  sooja ilmaga olema eriti mõnus ja mugav. Lisaks on seda võimalik kombineerida erinevate stiilidega või kandes, kui kõige silmapaistvamat elementi Teie rõivastuses.

Lilleline muster – suurepärane valik erinevateks sündmusteks.

Lilledega kleidid on tõeline suvehooaja klassika, mis on moodne igal hooajal. Seega tasub kindlasti omada vähemalt ühte või isegi mitut sellist enda garderoobis: vali erinevate kujunduse ja suurusega mustrite vahel Jahedamateks suvepäevadeks sobivad suurepäraselt tumedad pikkade varrukatega kleidid – neid saab hõlpsalt kohendada ka külmemale ilmale sobivaks. Kui ilmad lähevad palavaks, siis on üks kerge, õhuline lilledega kleit asendamatu, lisades sinu välimusele alati elegantsi ja romantilist nooti. Milliseid kingi ja aksessuaare oma kleidi juurde valida, on vaid maitse küsimus: soovid kanda sportlikumaid tosse või peeneid aksessuaare, lilleline kleit sobib kõigega.

Särk-kleit sobib soojadeks suvepäevadeks

Kuigi pluss-suuruste tendentsid liiguvad aegamööda rangetest vabamate lõigete poole, oversize mulje jätvate mudeliteni, on erandeid, kus just nimelt selline vorm näeb suurepärane välja. Üks nendest on Särk-kleit, mis on populaarseks valikuks nii kontoris töötades, kui suvisel puhkusel. Tänu oma mitmekülgsusele sobib see peaaegu igaks elujuhtumiks, samuti on lihtne teha muutusi: kandke vööd, kombineerige kampsuni, jaki või näiteks kasvõi nahktagiga. Kõige olulisem on valida looduslikud materjalid, mis lasevad nahal hingata ning tunda ennast mugavalt iga ilmaga.

Wrap-stiil: Too välja parim, mis sul on pakkuda.

Pluss-suurus on igati maitsekas ja meeldiv! Parimaks näiteks on üha populaarsemaks muutuvad wrap-stiilis kleidid, mis toovad välja parima iga figuuri juures. See on heaks valikuks suvistel üritustel kandmiseks (näiteks sünnipäevad või pulmad). Alati lihtne kombineerida ülerõivaste ja kingadega. Klassikalise stiili austajatele soovitame ühevärvilisi või heledates toonides kleite. Valikus on ka silmapaistvad värvid ning tavapärast teistsuguse struktuuriga kangaid(näiteks satiin).

Pikad kleidid: peen ja elegantne

Suvine ja universaalne stiil? Pikad kleidid on vastuseks. Lihtsusest pidulikkuseni. Iga stiilist lugupidava pluss-suuruse kandja garderoobis võiks olla vähemalt üks pikk kleit. Kootud kleidid sobivad suurepäraselt näiteks sandaalide ja tossudega. Erilisteks sündmusteks valige silmapaistvad detailid vastavalt soovile: erinevad materjalid, traksid või silmapaistev dekoltee.