Tapa vallavolikogu liige sai Tallinna Spordikooli direktoriks

tapakeskerakondlanemaksim_butsenkov

Tallinna linnavalitsus kinnitas Tallinna Spordikooli direktori ametisse Maksim Butšenkovi (pildil), edastas Raepress.

Maksim Butšenkov on pärit Lääne-Virumaalt Tapalt. Ta kuulub nii eelmise kui ka praeguse volikogu koosseisu, viimastel kohalikel valimistel kogus ta Keskerakonna nimekirjas kandideerides Tapa vallas üldse kõige suurema häältesaagi – 299.

Tallinna Spordikool on Tallinna Spordi- ja Noorsooameti hallatav asutus. Spordikooli direktori ametikoha täitmiseks korraldati vastavalt Tallinna linnavalitsuse määrusele konkurss. Vastav komisjon valis kandidaatide hulgast esimese eelistusena välja Veiko Rohunurme, kuid viimane loobus ametikohast.

Järelkonkursi põhjal osutus direktoriks valituks Maksim Butšenkov.

Tallinna Spordikool alustab tegevust 1. septembril. Kooli direktori esmaülesandeks on käivitada kool, sealhulgas kinnitada õpetatavate spordialade õppekavad, võtta tööle koolitöötajad jms.

Tallinna Spordikool asutati Tallinna Spordi- ja Noorsooameti hallatava huvikoolina tänavu 1. aprillil. Tallinna Spordikool hakkab andma mitmekülgset spordihuviharidust 7–19- aastastele lastele ja noortele, kelle elukoht on Eesti rahvastikuregistri järgi Tallinna linn. Spordikool kasutab õppetöö ja treeningute läbiviimiseks linna oma spordibaase kvalifitseeritud treenerite juhendamisel. Spordikoolis on 14 spordiala: judo, jäähoki, kergejõustik, korvpall, käsipall, laskesuusatamine, maadlus, male, poks, sulgpall, suusatamine, uisutamine, võimlemine ja võrkpall.

 

Aivar Ojaperv