Väike nõudepesumasin hoiab kokku vett ja aega

Nõude pesemine ei ole mitte ainult tüütu, vaid ka aeganõudev tegevus. Väike nõudepesumasin aitab aga hoida kokku nõude pesemisele minevat aega ning säästab raha. Energiasäästlik väike nõudepesumasin, mille energiaklass on vähemalt A, hoiab kokku energiat kui ka vett. Millisesse majapidamisesse sobib väike nõudepesumasin ja miks see on üldse vajalik? Leiame üheskoos küsimustele vastused!

Väike nõudepesumasin sobib pisemasse perre

Nõudepesumasin tuleb valida lähtuvalt sellest, kui palju tekib musti nõusid ja kui tihedalt oleks vaja neid pesta. Väikeses peres, kuhu kuulub umbes kolm liiget, on väike nõudepesumasin piisav, sest nõude kogus ei ole väga suur. Samuti on säästlikkuse vaatenurgast oluline, et nõudepesumasin pannakse tööle siis, kui see on täis. Väike nõudepesumasin täitub kiiresti ja selle saab vajadusel panna tööle kasvõi iga päev. 

Kui kodus on nõudepesumasin, muutub nõudepesu palju meeldivamaks, sest käsitsi pesuks jäävad vaid mõned üksikud köögitarbed nagu potid, pannid ja kööginoad. Kõik muud lauanõud, saavad kiirelt ja mugavalt pestud nõudepesumasinas. 

Selleks, et sinu uus suur või väike nõudepesumasin teeks laitmatu töö, tuleb seda ka aeg-ajalt puhastada ja hooldada. Kõik vajalikud juhised leiad tootja poolt kaasa pandud manuaalist. Leia ka endale vajaminev kodumasin, olgu selleks siis integreeritav või lauapealne nõudepesumasin. Laia valiku leiad nii Kaup24 kui ka Hansaposti tootevalikutest. Osta Bosch, Siemens, Electrolux ja teiste kaubamärkide tooteid.

Väike nõudepesumasin on kompaktne lahendus väiksesse kööki

Kui sul on maakodu või hoopiski üürikorter, kus on väike köök, siis vali sinna kompaktne nõudepesumasin, mis mahub kas töötasapinnale või mille saab integreerida köögimööbli sisse. Integreeritav nõudepesumasin on hea lahendus siis, kui sa oled samal ajal köögi mööblit uuendamas. Nii saad kohe arvestada sellega, et väike nõudepesumasin saab olema loomulikuks osaks kogu köögimööblis. Veendu enne toote soetamist, et see sobib mõõtude poolest köögimööbliga. Konsulteeri mõõtude osas köögi mööbli pakkujaga või tutvu hoolikalt välja valitud mööbli detailidega e-poes.

Kui oled otsustanud enda pisikesse kööki soetada nii öelda klassikalise väikese nõudepesumasina, siis pea meeles, et oluline on valida sobivas suuruses ja värvi kodumasin. Selleks võib olla väike must nõudepesumasin või hoopiski klassikaline valge kodutehnika, mis sobib pea igas stiilis köögiga. Osta kas nõudepesumasin 40, 45 või veelgi laiemas mõõdus vastavalt köögimööblile. Kitsas ja väike nõudepesumasin on sama kompaktne kui sinu autokülmik ja tagab säästliku nõudepesu ning nutika lahendusse kööki, kus ei ole ülemäära palju ruumi. Enne kodutehnika soetamist, mõtle kogu köök läbi ja leia sobiv nõudepesumasin, kuhu mahub soovitud kogus nõusid.

Olenemata sellest, kas sinu valikuks on suur või väike nõudepesumasin, oled teinud hea valiku, sest vee kogus, mida kasutad käsipesuks on väga suur võrreldes nõudepesumasina kasutamiseks. Hoia kokku nii raha, aega kui ka vett ning osta suur või väike nõudepesumasin enda kööki.