Valguspallid jõuludeks ja aeda

Oma kodu ja aia valgusega säravamaks muutmiseks, olgu siis kas pühade ajal või igapäevaselt, on palju erinevaid võimalusi. Üheks kõige populaarsemaks ja omanäolisemaks on ümarad valgustid, mida nimetatakse ka lihtsalt valguspallideks. Valguspallid on seega pallikujulised valgustid, mis on kasutamiseks ühed kõige unikaalsemad valgustid nii jõulude ajal tuppa kui ka igal aastaajal aeda.

Valguspallide kasutamise ideed aia kaunistamiseks

Valguspallid on väga populaarne aia jõulukaunistus, kuid tegelikult on igal aastaajal palju lõbusaid viise, kuidas valguspallidega oma aeda kaunistada. Siin on mõned valguspallide abil oma aia valgusega kaunistamise ideed:

  • Riputa puudele erinevas suuruses tähtedest tehtud valguspallid, kokkupandavad valguspallid ja dekoratiivsed valgustatud tähed, et luua oma õue tähistaevaga öö teemaline valgusekraan;
  • Aseta kokkupandavad valguspallid üle kogu oma aia muutes aeg-ajalt nende asukohta;
  • Kasuta kevade või sügise teemalisi lilli, et luua sobiv valguspall igaks aastaajaks.

Tegelikult on ideid muidugi lõputult ja ainsaks piiriks on sinu enda kujutlusvõime. Valguspallid loovad erilise atmosfääri nii toas kui ka õues ja lisavad omapärast unikaalsust, mis üllatab kõiki sinu külalisi ja loomulikult ka pereliikmeid.  

Mitu valguspalli sa vajad aia kaunistamiseks?

Kogu aia korralikuks valgustamiseks vajalike valguspallide arv sõltub ilmselgelt aia suurusest ja sellest, kui eredat valgustust sa soovid. Valguspallid lisavad sinu aiale imelist esteetikat, tuues juurde valgust ja värvi sinu aia funktsioonidesse isegi öösel. Loomulikult sõltub palju ka sellest, millist osa oma aiast soovid sa valgustusega rõhutada.

Õnneks on valguspallid saadaval erinevas suuruses ja erineva valgusega, mis tähendab, et võid soovi korral varieerida ka valguse intensiivsuse ja värviga. Valguspallid on lisaks kõigele aias aga ka olulised turvaelemendid, sest tänu nendele saab näiteks basseinipidu ohutumalt korraldada ka pimedas. 

Mis värvi aiavalgusteid vajad oma koduaeda? 

Kui soovid erinevaid toone, siis vali kindlasti värvimuutvad aiavalgustid. Tulede värve võid valida kaugjuhtimispuldi puudutusega ja neid saab igal ajal muuta. Teine võimalus on erinevat värvi valgustite komplekt. Või kui soovid valgust lihtsana hoida, võid alati kasutada valgeid aiavalgusteid.