Värvikas kevadlaat avab Kukekülas Rakvere laadasuve

Sellel reedel ja laupäeval toimub Rakvere jaamahoone esisel platsil Kukeküla kevadlaat. Peakorraldaja FIE Silvia Pärna sõnul on plaanis laatadega Rakvere jaamahoone eest jätkata vähemalt kord kuus nädalalõppudel läbi terve suve ja pakkuda inimestele põnevat avastamist ning ostlemirõõmu. „Kuna korraldan laatasid üle kogu Eesti, siis on Rakvere kevadlaadale tulemas kauplejaid nii lähemalt kui kaugemalt,“ ütles Pärn.

Kaubeldakse kõigega, mida ühelt healt laadalt leida võib: toidu ja joogi, tervisetoodete, käsitööga jne. Korraldaja lubab kevadlaada laadapäevade jooksul pakkuda lustlikku laadamelu koos muusika ja rõõmsa olekuga nii kauplejatele kui külalistele.

„Kindlasti järgime COVID-19 olukorrast tingitud reegleid ja ohutust,“ kinnitas Pärn. „Kuna inimesed on kodus istumisest väsinud ja üritus toimub vabas õhus, siis loodame kõrget huvi,“ lisas ta.

Üks ettevõtmise eesmärk on elavdada Rakvere põhjaosas, Kukekülas ja Lennuki tänava piirkonnas aktiivset tegevust läbi terve suve. Silvi Pärna sõnul on laada ettevalmistamisel suureks abiks olnud Rakvere Kukeküla Selts. „Usun, et seltsi abil saab korraldada veel mõndagi põnevat, mis Rakvere ja Kukeküla linnaosa suveelu ilmestaks,“ lisas Pärn.

Rakvere Kukeküla kevadlaat toimub sel reedel ja laupäeval kella 9–16.

Kuulutaja