Huvi Aqva Spordikeskuse vastu on suur

20160629_130623

Rakveres Kastani puiesteel on värskelt avatud Aqva Spordikeskus hoidnud uksed lahti nädala jagu. Mis selles majas teoksil?

 

Katrin Kivi

Aqva Spordikeskuse eestvedaja Roman Kusma sõnul on tegemist maakonna suurima spordikompleksiga, kus enam kui 5000 ruutmeetrile mahuvad tennise-, squash´i-, sulgpalli- ja lauatenniseplatsid, jõusaal, 2 rühmatreeningute saali ja võitluskunstide saal.

“Meie eesmärk on pakkuda tippkvaliteeti,” kinnitas Kusma. “Ka Aqva nime tõime mängu, sest ühtepidi seondub see sõna tervisega ja teistpidi on Aqva Spa ennast turul juba tõestanud. Seega kandub Aqva Spa kvaliteedimärk ka siia majja.”

Roman Kusma rääkis, et siiani puudusid maakonnas korralikud tingimused tennise mängimiseks. “Sattusin tenniseseltskonda 6-7 aastat tagasi, kui mu tütar enese jaoks tennise avastas. Nii nagu toona Aqva SPA loomisel lähtusin sellest, et ainult ujulat pole mõtet teha, nii leidsin, et ka pelgalt tennisehallist üksi on vähe – tuleb koondada võimalikult palju alasid ja luua mitmekesised võimalused sportimiseks.”

Aqva Spordikeskuses saab treenida vaid võimekate ja nimekate treenerite käe alla. Roman Kusma rääkis, et õige pea alustab tööd Maret Ani oma tennisekooliga. Vähem tuntumad Lääne-Virumaa spordisõprade seas pole ka rühmatreeningute peatreener Kersti Naarits või jõusaali poole pealt Sven Hõbemägi. Vilunud treenereid jagub majja toimetama kümmekond.

Ettevõtja kinnitas, et Aqva Spordikeskus on juba praegu väga soojalt vastu võetud. “Nädala ajaga on meie internetikeskkonnas registreerunud rühmatreeningutele enam kui 400 inimest,” selgitas Kusma ja rääkis, et huvilistel on võimalik registreerida end nii kliendiks kui ka treeningutele mugavalt kodulehekülje kaudu.

Ettevõtte müügijuht Rober Salep kinnitas, et oodatud on kõik inimesed, ka spontaansetele läbipõikajatele leitakse võimalused treenimiseks. „Kõige mugavam ja soodsam on aga soetada kuukaart, mis suvehooajal maksab 48 eurot ja millel piiramatud võimalused. Ühekorrapilet maksab praegu 6 eurot.“

Aqva Spordikeskuse arendaja on Euro Kinnisvaraarendus OÜ ja opereerib Aqva Sport OÜ. Spordikeskuse ideekavandid pärinevad KOKO arhitektidelt. Tööprojektid koostas Korrus AB ja ehitas Mudel Ehitus OÜ. Investeeringute kogumaht ületas 3 miljoni eurot.

Aqva Spordikeskuse müügijuht Robert Salep demonstreerib nõudlikuimale ratturile sobivat wattbike´i, mis võimaldab timmida koormust protsendipunkti täpsusega. Foto: Katrin Kivi