Minist-maxini: hooaja kuumimad kleidid

Kleit on iga naise kapis asendamatu rõivaese. Tavaliselt on kleite lihtne hooldada ja need sobivad ka väga erinevate rõivadetailidega. Samuti on see suurepärane võimalus rõivakapi täitmiseks või säästvamaks riietumiseks: klassikalised neutraalsetes toonides kleidid või vabalt langevad mustrid, mida saate mitmel viisil stiliseerida, püsivad aktuaalsed veel mitu hooaega.

Kuid lisaks ohututele võimalustele tasub kindlasti mitte karta osta ka hooaja kõige moekamaid mudeleid. Need muudavad Su erakordseks ja julgeks ning teenivad Sind kindlasti rohkem kui ühel korral – erinevad peod ja pidustused tulevad ju vaikselt tagasi.

Talvemüük on suurepärane võimalus hea hinnaga unistuste riiete ostmiseks ning kleidid veebilehel muudavad selle veelgi lihtsamaks. Pidage meeles, et see on iga figuuri või kombinatsiooni jaoks õige riietus!

Kootud kleidid

Kleidid, mis ei kata põlvi, näevad välja äärmiselt stiilsed ja seksikad. Selleks, et vältida liigset avatust, mis võib kergesti muutuda vulgaarsuseks, soovitame valida kinnise topi. Ja see ei tähenda, et see kleit igav välja näeks! Valige eksklusiivsed kangad, soengud ja mõelge ka glamuursetele aksessuaaridele.

Meie valik

Klassika: kergelt langev lilleline kleit, mis sobib ideaalselt klassikaliste kõrgete kontsade, valgete tossude ja jakiga, aga ka nahktagi ja rokilike saabastega – loo ilma suurema pingutuseta elegantne, mässumeelne või mittesiduv stiil!

Trend: nahast kleidid troonivad sel hooajal kõige moodsamate riiete tipus! Lisaks tavapärastele tumedatele värvidele vali pastelsed toonid või isegi julged mustrid. Sellised naiselikud kleidid näevad eriti efektsed välja, kui valite eksklusiivse lisadetailiga mudeli (näiteks kogu kleidi pikkuses läbivad nööbid või puhvis varrukad).

Põlveni ulatuvad kleidid

Suurepärane valik nii ametlikuma sündmuse puhul kui ka puhkuseks. Tagasihoidlik pikkus võimaldab stiililiselt eksperimenteerida ja ei näe kunagi igav välja! Samas leiab iga stilist kindlasti endale sobiva variandi: midi-kleidid on kõige mitmekülgsem valik igale pikkusele või kaalukategooriale, tuues esile eelised ja varjates miinused.

Meie valik

Klassika: kootud kleit. Ideaalne valik varasügisest kevadeni, kui külm veel nii päeval kui öösel peale surub. Otsi inspiratsiooni oma lemmikutest talvistest kampsunitest: erinevad mustrid, oversized mustrid ja hubasus. Sobitage üks või teine oma lemmikteksade või stretšidega.

Trend: õlapaeltega avarad kleidid, mis meenutavad vintage aluspesu, on alati aktuaalsed. Sobib nii ametlikeks pühadeks kui ka mõnusaks vaba aja veetmiseks! Loo tagasihoidlikum kuvand kombineerides jakke või kampsuneid. Julgete kombinatsioonide jaoks soovitame lisada massiivseid ehteid.

Kleidid allapoole põlvi

Kuigi maxi pikkus on vaieldamatu klassika, valitsedes nii rannas, linnas kui ka pidulikel pidustustel, on viimasel ajal populaarsust kogumas nn ⅞ pikkusega (ehk “allapoole põlve”) kleidid. Nendest võib saada ainulaadne riietumisvõimalus stiilsete kingade esitlemiseks või lihtsalt võimalus end vabalt tunda ega muretseda, kas kleidi äär määrdub rohu, tolmu või muude ettenägematute asjaolude tõttu.

Meie valik

Klassika: talvemüük – suurepärane võimalus osta rannakleit internetist! Küll aga sobib see mitte ainult kuumal suvepäeval päikese-, liiva- ja veemõnude nautimiseks. Kombineerituna kergete kampsunite või teksajakiga, mida komplimenteerivad kõrged sandaalid või tennised, loob selline kleit stiilse kuvandi ka linnas.

Trend: pikkade varrukatega maxi kleidid on eksklusiivne riietusese mitte ainult selleks puhuks, vaid ka igapäevaseks kasutamiseks. See lisab luksust ka kõige mitteametlikumale pildile. Sellist naiste kleiti on lihtne kombineerida erineva stiiliga aksessuaaridega, muutes sama rõivaeseme sobilikuks nii vaba aja veetmiseks kui ka erilisteks tähtpäevadeks.