Ööjooksu ajal muudetakse Rakveres liiklust

ööjooks 1

Seoses Viking Line Eesti Ööjooksu toimumisega Rakveres laupäeval, 18. augustil muudetakse sündmuse päeval kesklinnas ajutiselt liikluskorraldust.

Osaliselt piiratakse sõidukite liiklemist alates kella 8st (sealhulgas Kastani puiesteel, Laial ja Adoffi tänaval) ning ulatuslikumalt alates kella 16.30st. Kõigi Ööjooksu võistlusradade ulatuses on liiklus suletud ajavahemikul kell 20.30–00.30.

Korraldajad vabandavad elanike ees, kellele ajutised liikluspiirangud valmistavad ebamugavusi. Liikluskorralduse muudatused on Ööjooksul osalejate tervise hoidmiseks ning linlaste vara säilitamiseks. Korraldajad loodavad mõistvale suhtumisele ja paluvad võimalusel sel päeval autoga liikumist Rakvere kesklinnas piirata või sootuks vältida.

Tungivalt palutakse sõidukeid 18. augustil mitte parkida Laiale, Posti, Pikale ja Laada tänavale ning Kastani puiesteele. Nimetatud tänavatel liigub Ööjooksu ajal suur hulk inimesi, kes ei pruugi nende ees seisvaid takistusi märgata ning võivad seetõttu kahjustada nii autosid kui ka iseennast.

Kuulutaja