Prokart Eesti hooaja kokkuvõttes tuli Kadrina poiss kolmandaks

17. augustil sõideti Rapla kardirajal Prokart Eesti sarja selle hooaja kolmas ja ühtlasi viimane etapp. Kadrina kardisportlane Eric Marcus Jaanimets läks võistlusele kindla eesmärgiga saavutada hooaja kokkuvõttes pjedestaali koht. Punktiarvestuses oli noormees teisel positsioonil, kuid teist ja neljandat kohta lahutas vaid viis punkti.

„Kvalifikatsioon ei laabunud tõrgeteta ning tulemuseks saime kaheksanda stardikoha. Sealt edasi aga tulemused paranesid ning siht silme eest tulid ka tulemused,“ rääkis Eric Marcuse isa ja treener Urmas Jaanimets.

Esimeses 14-ringilises võistlussõidus parandas Eric Marcus Jaanimets mitmete möödasõitudega oma kohta ning jõudis finišisse neljandana. Teise finaalsõidu stardiajastus oli Eric Marcusel hea ning Kadrina poiss sai sõidurütmi kohe koos liidritega kätte.

„Kahjuks pidi ta sõidus ühe koha loovutama, kuid finišeeris korraliku viienda ajaga. Päeva kokkuvõttes andsid aga tulemused neljanda koha, millest piisas, et eesmärk täita – olla hooaja kokkuvõttes kolmandal kohal!“ rõõmustas Urmas Jaanimets.

Sellel hooajal on jäänud veel üks võistlus – kardispordi Eesti meistrivõistluste etapp 14. septembril Aravetel. Pöidlad pihku ja noortele kardisõitjatele kaasa elama!

Kuulutaja

Eric Marcus Jaanimets võistlustules.

Foto: erakogu