Puhtaimast puhtam aaloe

Reklaamtekst

aaloe

Puhkusereisid on toredad. Puhata on mõnus ja veelgi mõnusam on seda teha kliimas, kus on soe ning päike ja meri.

Soojamaapuhkusel tuleb end kindlasti kaitsta põhjamaisest tugevama päikese eest. Päikesepõletus on ebameeldiv ja nõnda võib juhtuda, et jooksed esimesse ettejuhtuvasse poekesse ning haarad müüja soovitusel täiesti tundmatu topsi kreemi, millel olevat korraliku müügijutu järgi imevõimed, sest see on kohalik kraam.

Seejärel tormad välja enda valutavaid õlgu ja nägu kreemitama. Vähemalt on see mingigi leevendus. Tuttav kogemus neile, kes enda päikesekaitsevahendid koju unustanud?

Täpselt nõnda sai alguse ka osaühing Aaloe-Vera Eesti, sest järgmine reis Kanaaridele, täpsemalt Lanzarotele, toimus vaid ühel eesmärgil: leida see kreem, selle valmistajad ja saada teada, mil moel see nii efektiivselt toimis.

Põhjus ei saanud ju olla vaid aaloes, mida see kreem sisaldas. Aaloed kasutatakse paljudes toodetes, mis nii efektiivset mõju avaldanud ei ole.

Lisaks juba proovitud kreemile oli tootjate tootevalikus veel seepe, šampoone, dušigeele, niisutavaid ihupiimasid, mahlasid, toidulisandeid ja muud põnevat. Seepärast tunduski uus reis uuel eesmärgil vajalikuna.

Miks just Kanaaride aaloe?

Väikese seiklemise järel aaloepõldude vahel leiti ka esimene otsitavatest. Tootjaga juttu vestes selgus huvitavaid fakte, millele tavakasutajana ehk nii palju ei mõtle.

Arvatakse, et kui toode sisaldab aaloed, siis on aaloe taimemahl seal sees. Kuidas aaloe aga kreemi sisse saab, sellele paljud ei mõelda, kuid just selles peituski vastus.

Enamik turul olevatest aloe vera´t sisaldavatest toodetest – sealjuures ka Kanaari saarte turismikeskustes – sisaldavad Mehhikost ja USAst pärit toorainet.

Mitte et seal kasvav aaloe kuidagi halvem oleks, kuid sealne aaloemahl läbib protsessi, milles see muudetakse kontsentreeritud pulbriks. Nii on seda lihtsam ja odavam transportida. Kahjuks kaob lüofilisatsiooni käigus aaloemahla mitmeid kasulikke omadusi.

Lanzarotel valmistatud tooted sisaldavad aloe vera mahla, mis taolist protsessi ei läbi. Need tooted valmistatakse värskest mahlast, et saada kätte kõik selle naturaalsed omadused. Kogu tooraine on pärit Lanzarote aaloeistandustest, mille pinnast ei töödelda kemikaalidega ning kus ei kasutata ei pestitsiide ega tehisväetisi.

Seega on Aaloe-Vera Eesti maaletoodavate toodete valmistamine väga looduslähedane ja puhas. Enamik tööst, mida tehakse nende valmistamiseks, toimub vanamoodsal käsitöömeetodil. Käsitöö algab tegelikult juba taimede koorimisest ning lõppeb valmistoodete pakendamisega karpidesse.

Kreemita end Kanaaridele – loosi lähevad kaks reisi kahele Lanzarotele!

Aaloe-Vera Eesti OÜ toob maale kolm kaubamärki: Lanzaloe, Aloe Excellence ja Vinoterapia. Lisaks e-poele on Aloe-Vera Eesti turustatavad tooted jõudnud ka Selveri lettidele, need on leitavad kassatsoonide vahetust lähedusest. Müügil on nelja sorti kreeme ja hügieenilisi huulepulkasid.

Neid tooteid ostes avaneb ühel õnnelikul võimalus sõita sügisel Kanaaridele. Kampaanias osalemine on lihtne: tuleb osta huulepulk ja kreem ning esitada ostu eest tasumisel Partnerkaart.

Juba 1. augustil loositakse välja võitja, kes saab koos kaaslasega Aurinko korraldatud reisipaketiga sõita Lanzarotele – kohta, kust need aaloetooted pärit on. Lisaks loositakse kõigi ostjate vahel iga kuu alguses välja vaheauhindu – 50 euro väärtuses Aloe Excellence toodete kinkekomplekte.

Selverite nimekiri, kust kampaaniatooteid osta saab, täieneb iganädalaselt. Nimekiri, kampaaniatingimused ja kampaaniatooted on leitavad veebilehelt www.aaloevera.ee/kampaania.

Teiseks võimaluseks Kanaaridele reisi võita on tulla ilumessile Ilu sõnum 2016 kevad, mis toimub 13.-15. mail Eesti Näituste messikeskuses. Kõigi messikülastajate vahel, kes ostavad Aaloe-Vera Eesti boksist tooteid, loositakse messi viimasel päeval välja reis kahele Lanzarotele.

Kõikide toodetega on võimalik tutvuda kodulehel www.aaloevera.ee ning Aaloe-Vera Eesti Facebooki lehel www.facebook.com/Aaloe.Vera.Eesti.

Aaloetaimed kasvavad Lanzarote kuival ja vulkaanilisel maastikul, millest ammutatakse need vaat et maagilised raviomadused. Foto: Erakogu