Rakvere Teatri 82. hooaeg algab „Imede ööga”

Rakvere Teatri 82. hooaja esimene uuslavastus jõuab publikuni reedel, 27. augustil – „Tavaline ime”. Tegemist on muusikalise armastuslooga, kus peaosades astuvad lavale Ott Lepland karu rollis ning Saara Pius kuningatütrena. Jevgeni Švartsi loo on lavastanud Eili Neuhaus ning see räägib inimeseks olemise imelisest kergusest ja imekspandavast raskusest.

Rakvere Teatri turundusspetsialist Kristjan Priksi sõnul on esietendusele veel väike hulk kohti saadaval.

Etenduse järgselt avatakse Rakvere Teatri taga rahvaaia nähtamatud uksed ja kell 22 algab pargis südaööni kestev „Tavalise ime“ eriüritus. „See on visuaalsete efektidega atmosfääriõhtu, kus päevalilleväljal lambikettide kumas ühendavad esinejaid helilised muinasjutud,“ märkis Priks.

Muusikaga astuvad publiku ette Ott Lepland, Saara Pius, Silja Miks ja Imre Õunapuu.

„Kutsume külastajaid sel õhtul häbelikkust seljataha jätma, kogu oma fantaasiat mängu panema ja õhtu jooksul oma imelisust fotonurgas jäädvustama. Augustiööst viimase võtmiseks palume hilisõhtuse jaheduse kaitseks kaasa võtta pleed või kasukas,“ julgustas teatrijuht Velvo Väli, kes hooaja avapeo sisse juhatab.

Imede öö lõpetavad performance duo „Performadeforma” ning DJ-d. Sündmus on piletita, kuid kontrollitakse valitsuse nõuetega kehtestatud tõendeid.

Kuulutaja

Etenduses „Tavaline ime“ saadab kuningat imeline kaaskond. „Imede öö“ atmosfääri sulandumiseks võib külastaja end kaunistada mõne erilise aksessuaariga. Foto: Rakvere Teater