Suur või väike diivanvoodi koju?

Diivanvoodid on äärmiselt populaarsed. Küsid miks? Põhjusi on selleks palju, kuid üks peamisi on see, et tegemist on väga praktilise ja multifunktsionaalse mööbliesemega. Olenemata sellest, kas see on suur või väike diivanvoodi, seda saab kasutada nii diivani kui ka voodina. Tegemist on nii öelda kaks ühes lahendusega. Kui ka sina mõtled, kas soetada diivanvoodi ja mis suuruses see peaks olema, siis tutvu meie soovitustega ja leia inspiratsiooni enda kodu sisustamiseks.

Väike diivanvoodi sobib väiksesse tuppa

Väike diivanvoodi peaks kindlasti olema sinu valik, kui ruum, kuhu seda soovid soetada, ei ole väga suur ja pigem jääd hätta kõige vajaliku mahutamisega. Väike diivanvoodi on kompaktne lahendus, mis sobib nii elutuppa kui ka näiteks külalistetuppa. Kui otsustad selle valida enda elutuppa, siis saad seda kasutada ka voodina, näiteks siis, kui ootad külla enda häid tuttavaid. Tee väike diivanvoodi lahti ja sea selles mõnus magamiskoht, kus sinu tuttavad saavad magada. 

See sobib ka teistesse tubadesse nagu kodukontorisse või külalistetuppa. Oma väikse ja kompaktse disaini poolest ei võta palju ruumi, aga annab kasutamiseks mitmeid võimalusi. Leia endale sobiv väike diivanvoodi kas Kaup24 või Hansapost valikust ja sisusta nutikalt oma uus kodu!

Aga väike diivanvoodi ei pea ilmtingimata olema vaid väikese kodu valik. Kui sa lihtsalt ei eelista suuri diivaneid, siis vali väike diivanvoodi ja aseta sinna kõrvale kas tumbad või tugitoolid, et luua mõnus elutuba. Valikuid, kuidas mööblit kasutada, on palju!

Milline diivanvoodi valida?

Diivanvoodid ei erine vaid suuruse poolest, vaid ka disaini ja materjali. Eelista selliseid materjale, mida on kerge puhastada. Alati võib juhtuda, et diivanile läheb natukene toitu peale või kogemata kukub ümber punase veini pokaal. Need olukorrad on kergelt lahendatavad siis, kui sinu suur või väike diivanvoodi on valmistatud sellisest materjalist, mis on lihtsalt puhastatav. 

Sinu kodus on lemmikloomad? Soovitame valida diivanvoodi, mille materjal on piisavalt tugev ja nii öelda lemmikloomasõbralik. Nii kindlustad selle, et väiksema rikkumisega ei ole terve diivan rikutud. Uuri enne diivanvoodi soetamist, millised on selle materjali omadused.

Viimaseks, arvesta ka disainiga. Diivanvoodid on väga erineva kuju kui ka disainiga. Vali selline väike diivanvoodi, mis sulle meeldib ja interjööriga istub. Kaup24-s ja Hansapostis on piisavalt lai tootevalik, et sealt leiab nii sobivad suure ja väikese diivani. Leia endale sobiv ja telli mugavalt e-poest! Enne ostu sooritamist, vaata, kas välja valitud toode sobib mõõtude ja disaini poolest sinu tuppa! Kui sobiv valitud, ei jää muud üle kui see ära tellida! Põnevat uue kodu sisustamist!